2733
2734
عنوان

با یه آدم وحشی از بد روزگار بابامه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش بابام بود و دست و پاهاشو میبوسیدم نوکریشو میکردم  خداااااااااایا انصااااافت را شکررررررر😔 ...

دقیقااااا انصافشو شکر

که به شما پدری داده بود که بعد از مرگش اینطوری دلت هواشو کنه

ولی من بعد از مرگش تف میندازم رو قبرش

تاپیک اولمو بخونید لطفا

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2731
دلم گرفت برات . یه تاپیک بالاترم از مادرش میگفت . چقدر سخته به خدا آدم دلش به پدر مادر خوشه . اینا چ ...

پدر خیانتکار

مادر خیانتکار

کمرم شکسته

به قرآن تو ۱۸ سالگی پیر شدم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
دقیقااااا انصافشو شکر که به شما پدری داده بود که بعد از مرگش اینطوری دلت هواشو کنه ولی من بعد از م ...

خوندم عزیزم.خدا کنه ی روزی نیاد مثل من حسرت بخورید براش دعا کنید خدا از گمراهی نجاتشون بده ن نفرین و فحش

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

خانواده پدریت درجریانن عمویی کسی که ازش حساب ببره بهتون خرجی بده متاسفانه پدرت درست بشو نیست داتش اینطوریه مامانت باید از اول زندگی آدمش میکرد که متسفانه فکر میکنم از پدرتون میترسه و حساب میبره

2740

ولی به نظرم باید کمی روی فرهنگ لغات ذهنت و کمی احترام و معرفتت بیشتر کار کنی

این بزرگترین اشتباه که فکر کنی ازدواج درمون درد نه گلم ازدواج خود درد موقعیتی هست که به امسال شما بفهمونه که پدر و مادر دوتا انسان بودن که از همه لذتهای دنیا دل بریدن تا خواستهای یک انسان به اسم فرزند فراهم کنند 

حالا همین فرزند در کمال نادانی و حماقت وکمی جلب توجه کاذب به پدر خودش پشت و پناه خودش تکیه گاه محکم خودش حلال بی چون وچرا مشکلاتش خیلی راحت میگه وحشی تازه خبر نداری پدر بهش احترام بذاری نذاری خدمت کنی یا نکنی خرجت میده نیاز های مادیت رو برطرف میکنه ولی شوهر از این خبرها نیست نهایت دوبار کوتاه میاد بی ادبی کنی یا جلوش خبر دار نایستیم نگی بله قربان چشم قربان به شوهر بگی وحشی با اردنگی از خونه پرتت میکنه بیرون ولی به پدر زبونم لال بگی وحشی هزارتا دلیل میاره که دلش از تو نشکنه که بابت دل شکستش خداوند گردنت بشکنه اگه هنوز فلج و زمین گیر ابدی نشدی برو توبه کن و از پدر و مادرت معذرت خواهی کن 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
خوندم عزیزم.خدا کنه ی روزی نیاد مثل من حسرت بخورید براش دعا کنید خدا از گمراهی نجاتشون بده ن نفرین و ...

خداس که میگه همه گناهاتونو میبخشم

ولی من خدا نیستم . حتی اگر برفرض محال اصلاح هم بشه(که نمیشه و میگه حق شرعیمه) بازم من هیچ وقت نمیبخشم

سر پل صراط پدر اون و تک تک اون صیغه ایاشو در میارم

همینطوز پدر اون مردی که مامانمه

لعنت به همشون که وقتی تو اینه نگاه میکنم نمیتونم فروغ و امید و شور یه دختر ۱۹ ساله رو ببینم

از چشمام تو اینه میترسم

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
یه روانی وحشی برو تاپیک اولمو بخون میخوام بابام نباشه. متنفرم نصف وجودم از این حیوون کثافته هر رو ...

ابن هم میگذره بابا باشه وحشی باشه ولی تو هم با این خونواده آرامش نداری گلم کاش بری خوایگاه

اره خیلیییییی درامدشم بالاس ولی ما رنگ پولشو نمیبینیم

هر جوری شده ازش پول بگیرید ، حداقل اخلاق خوب نداره از پولهاش استفاده ببرید ، باهاش صحبت کن بگو بهم هفته ۱۰۰ یا ۲۰۰ بده دخترهای همسن من ....، مادرتم هفتگی یا ماهانه بگیره ، نفقه باید بده ، دادگاه هم نفقه رو واجب مید نه

2706