2733
2734
عنوان

با یه آدم وحشی از بد روزگار بابامه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1768 بازدید | 78 پست
متاسفم که فکر کردید به خاطر پول میخوام ازدواج کنم من فقط میخوام یکی دوستم داشته باشه من فقط آرامش ...

شاید تلخ باشه ولی ازدواج همین آرامش هم که داری ازت میگیره و دوست داشتن هم بستگی به صبرو حوصله و گذشت خودت داره یعنی باید انقدر از همسرت و خانوادش لیچار بشنوی هیچی نگی تا بلاخره یه روز تورو عضوی از خودشون قبول کنند و دوست داشته باشن که معمولا دوسال اول زمان شاخ و شونه کشیدن عروس دوسال بعدش عروس اگر هنوز زندگیش در جریان باشه به زور نصیحت اطرافیان تلاش میکنه که دیگه شاخ بازی در نیاره دوسال هم آزمون و خطا داره ۶سال گذشت ۲سال هم تست نهایی بعد ۸سال همسرت وقتی میخوابه میگه دوست دارم صبح از خواب بیدار بشه میگه خیلی دوست دارم 

این ۸سال به اندازه ۲۴سال به سنت اضافه میکنه 

قبول نداری یه تاپیک بزن بگو بنویسن چندسال از ازدواجشون میگذره بعد اگر شوهرت یا مادر شوهرت بهت یه حرف زشت بزنن چیکار میکنید

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
چرا فکر میکنی من چنین شرایطی نداشتم ۱۸سالم بود عقد کردم دقیقا ۵ماه بعد از عقد من پدر و مادرم طلاق گر ...

توی فضای مجازی داره درد و دل میکنه ، توی فضای واقعی مسلما چیزی نباید بگه ،از بابت شما هم خیلی خیلی معذرت میخوام خیلی زود قضاوت کردم ، انشاالله خوشبخت باشی خانمی😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم یه ترازو خرید واسه خونه  بعد سریع گف نه من این ترازو خوبه رو میبرم محل کارم اونو میارم ...

وای بابای منم سر وسایل خونه این جوری ۶ ماه پیش تخت قدیمیاونو دادیم رفت نو گرفیم پولشم خودمون دادیم نمی دونی چی می کرد می گفت اون تختاای فلزی عهد تیرکمون شاه ماله من بوده تا شب می ام باید تو خونه باشه مامانمم کربلا بود نمی دونی خواهرم تا صبح نخوابید 

2731