2733
2739
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست
به نظرت مردی که دوتا زن داره یه نفر صیغه کرده در آینده به دختر خودت نظر نخواهد داشت. اونی هم ک دوسش ...

مرد خيلي شريفيه 

من ك ديدمش شرمم مياد كسي پشتش اين حرفارو بگه

آره صيغه ام

عزیز دومی رو قطعا انتخاب کن 

و اینکه ب اون اقای بی مسئولیت اولی هم بگو میخوام یه مدت تنها باشم و ب ارامش نیاز دارم و نمیخوام بقیه ی عمرمو با شما بگذرونم و اگر شرایط خوبی پیش اومد حتما ازدواج میکنم 

ببخشید نمیخوام قضاوت کنم ولی ایشون فقط بخاطر نفسشون کنارتون هستن و از اینکه عقدتون کنن میترسن چون هیچ حس و ارزشی براتون قائل نیستن 

الانم کنارتونن چون چیزی ازش نمیخواین و راحت داره میره و میاد 

و شما لایق یه زتدگی اروم و بی دردسری حتی صیغه ای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس حماقت نکن تواین اوضاغ گرونی من بودم اینقد ازش میکندم میرفتم تودفکر مهاجرت الکی دلت خوش نکن یه شاه ...

منم همينو ميگم 

حالا اگر همينا ك نظرشون منفيه جاي من بودن روي هوا طرفو ميزدنو كلي هم ازش ميكندنا 

الان برا من شدن امامزاده

2731

وقتی میگی دستم به دهنم میرسه واقعابایدبدونی حتی اگه تااخرعمرتم ازدواج نکنی وضعیتت ازنظرشادبودن وزندگی کردن خیلی بهترازاینه که زن یه مردپیربشی....

توی زندگی همه چیزکه پول نیست،ادم نبایدروحیات خودشوبخاطرپول بده بره..شایدبگی صیغه شم دیگه نیازی نیست کارکنم وراحت زندگی میکنم ولی وقتی نتونستی بایه پیرمردا تباط عاطفی برقرارکنی به چه دردی میخوره؟؟ازکلمه ویرمردناراحت نشوچون واقعاسنش بالاست وبرای گرفتن زن۲۸ساله خیلی پیره..میگیدنبایدازش بچه دارشم پس مشخصه که شمافقط برای پول میخوایدصیغه بشید.شماهنوزسنی نداریدوموقعیت های بهتری براتون ممکنه پیش بیاد..

خواهشاعاقلانه تصمیم بگیریدوشخصیت خودتون وخرج اینطورمردهانکنید

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
من ك نيومدم دايركتت  چيزي نميدوني نظر نده بعدم نه منع كن نه بگو نديدم  دورت زياده  ...

لعنت ب هر زن صیغه ای توف تورو هر زنی ک صیغه بشه،ببین دورو ور من زیاد نیس از این ادما من ی زنم ک دو رگه ترکم 

2740
منم تو همچین شرایطی قرار گرفتم و عشقمو انتخاب کردم ولی بعد از مدتی عشقم خودش منو ول کرد هه

منم ميدونم ك اين ميره 

برا چي موقعيتمو نديد بگيرم براي دو ماه بيشتر با عشقم بودن

لعنت ب هر زن صیغه ای توف تورو هر زنی ک صیغه بشه،ببین دورو ور من زیاد نیس از این ادما من ی زنم ک دو ر ...

😂😂😂چه عصبی شدی

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
اون اقا واسه هوس میخواد . عشقتو ب پول نفروش .. ارزش اون عشق انقدر بالاتر هست که بخوای پول رد کنی . پ ...

خب نميخواد ك باشه و با همينايي ك داريم زندگي كنيم 

من زياده خواه نيستم 

حتي بهش گفتم بيا بريم شهرستان زندگي كنيم ولي ميگه نععع

لعنت ب هر زن صیغه ای توف تورو هر زنی ک صیغه بشه،ببین دورو ور من زیاد نیس از این ادما من ی زنم ک دو ر ...

من حرف آدمايي ك اداي با غيرتارو درميارنو اصن حساب نميكنم 

توام يكيش

بهتم بي احترامي نميكنم چون مثل تو بي خانواده نيستم