2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با ده تومن اصلا نمیشه لاکچری زندگی کرد والا 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
واقعا  یعنی در سال یک بار هم شمال نمیرید؟

از عید ۹۷ که ازدواج کردیم حتی یک درکه دربند هم نرفتیم چه برسه به مسافرت. البته پیش میاد که من بخوام با خانوادم برم اما دلم نمیاد گناه داره خب اون بیشتر نیاز به تفریح داره. 

2728
نه الان فکر میکنی اونموقع میگفتی کاش ۲۰ ۳۰ بود ادم وقتی درامدش زیاد میشه توقعاتش زیاد میشه

دقیقا اصلا آدم خواسته هاش نهایت نداره

الان مثلا واسه من رویاست درآمد پونزده به بالا درماه ولی مطمئنم بهش برسم باز هم بیشتر میخوام 

نه خداییش دیگه ده تومن چیزی نیست  واقعا کسی که هفت هشت سال تو دانشگاه درس خونده دوازده سیزده س ...

شوهر خود من مهندسه

تو قسمتی هم که کار میکنه یکی از بهتریناست. 12 سال هم سابقه کار داره.

ولی سه تومن بیشتر بهش نمیدن عزیزم

اونقدر هم اوضاع کار خرابه، دوستای خودم خیلیاشون شوهراشون بیکارن. دیگه ما به همین اب باریکه دلخوشیم

خیلی هم گشت دنبال یه کار بهتر ولی باید میرفت شهرستان. قبول نکرد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

اسی تو تهران اگر خونه داشته باشی یه زندگی معمولیه 

برادر من 7 ملیون حقوق میگیره 

یه خونه صد متری داره یه ماشین معمولی 

شاید سالی یه بار برن مشهد مسافرت و تفریح خاصی ندارن 

خورد و خوراکشون خوبه 

زندگی راحتی دارن ولی لاکچری نیست 

2740
نه اونهایی رو نمیگم که ده ملیون درآمد دارن ولی هشت ملیونش پای قسط و اجاره میرا اونهایی که خالص ده مل ...

نه چون هرچی درامد میره بالا خواسته ها هم میره بالا.همون میشه

اینم 

از ٨٠ میلیون ایرانی ۶٠ میلیونش حائز دریافت طرح معیشتی شدن

اونوقت چنان بعضیا دارن از اینکه با ده میلیون نمیشه لاکچری زندگی کرد جامه میدرن که انگار این عزیزان توی ایران زندگی نمیکنن

تو این تاپیک همه پولدارر.  چه همه هم میگن ده تومن که چیزی نیست. البته چیزی نیستا .  اما ...

همه ی کارمندا حقوقشون کم نیست.همسر من کارمنده و حقوقش تقریبا همین قدره.حقوق یکی از همکاراش ۳۰ تومنه.چرا فکر می کنین همه ی کارمندا حقوق ۲.۳ تومنی دارن؟

نه الان فکر میکنی اونموقع میگفتی کاش ۲۰ ۳۰ بود ادم وقتی درامدش زیاد میشه توقعاتش زیاد میشه

واقعا همینه... من اون موقع ها که مستاجر بودم تو کوچمون یه اپارتمان شیک ساختن آرزوم بود برم تو اون اپارتمان مستاجری .... بعد ۵ سال همون اپارتمان را خریدیم الان اصلا اونجا را در شان خودم نمیدونم و میگم باید یه محله بالاتر بریم با متراژ بالاتر...

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اره اونم هست خداروشکر میکنم منکه راضیم 

اره واقعا به درامد نیست من خیلی دیدم پولدارن اما حرص و طمع دارن.حالا همسر من پروژه خونه یه اقا زاده ای  رو داشت میگفت انقد دغدغشون زیاده و زندگیاشون چرته که خدا میدونه.همش هم چشم و هم چشمیه

همه ی کارمندا حقوقشون کم نیست.همسر من کارمنده و حقوقش تقریبا همین قدره.حقوق یکی از همکاراش ۳۰ تومنه. ...

اره همه مثل هم نیس ،میشه بپرسم همسرتون کجا کارمیکنن عزیزم

منتظر روزای بهترم ✌
2706