2737
2739
عنوان

این بازیگر سریال نرگس که اومده برنامه سینا ولی الله...

| مشاهده متن کامل بحث + 8893 بازدید | 268 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا من هنوز که هنوزه فیلمشو ندیدم فقط اونموقع ها همه میگفتن دیدی فیلم زهره دراومدع؟😅😂😂  ولی خودشم مقصر بوده

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2731
هی میگفت سی دی رو بشکن🤣🤣 منم فیلمو ندیدم باانتخاب خودم

الان میشه دید؟خودش راضیه بنظرم😅😅😅

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
یعنی خواهره فیلم برادرشو دیده؟ 😐

قیمه هارو ریختن تو ماستا

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
یعنی خواهره فیلم برادرشو دیده؟ 😐

حتما دیگه

بعد جالبش اینه از این بهرامی یه اسطوره ساختن. نمیدونم حالا چون مرد عزیز شد یا ادم خوبی بوده که با این کارش بعید میدونم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
اقا من هنوز که هنوزه فیلمشو ندیدم فقط اونموقع ها همه میگفتن دیدی فیلم زهره دراومدع؟😅😂😂  ولی ...

من که اصلا گوشی نداشتم اونموقع ولی همه تقریبا دیده بودن 😅😅😅

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین
الان میشه دید؟خودش راضیه بنظرم😅😅😅

همونجا که گف بشکن من شکستم ندارم دیگه هاهاها

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

خودش بوده زر میزنه 

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
کو مدارکش؟ چرا الان این خانم میگه ؟ 

خود بهرامی اعتراف کرده!چه مدارکی میخوای؟!برو دادگاه بگو متن اعترافات بهرامیو میخوام🙄

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

من دیدم فیلمشو

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
اره بابا نرگس من قشنگ یادمه

چند ساله چشم از آی فیلم بر نمیدارم هی میگم چرا سریال نرگسو پخش نمیکنه🤣🤣😁 تازه اللن فهمیدم🤔 ولی واقعا جدااز این موضوعها بخاطر پوپک گلدره مرحوم واقعا دوس داشتم فیلمو ببینم، اولین قسمتی که پوپک فوت کردو و ستاره اسکندری مابقی نقشو بازی کرد یادمه قرار بود واسه اولین بار تو سن اول دبیرستان با دخترداییم بریم خیابون تنهایی ولی اون اینقدر گریه کرد واسه پوپک دیگه ارایشو سرو صورتش بهم ریختو دیگه هیچوقت قسمت نشد تنهایی برم خیابون تا سالها بعد.....

2706