2733
2739
عنوان

این بازیگر سریال نرگس که اومده برنامه سینا ولی الله...

| مشاهده متن کامل بحث + 8891 بازدید | 268 پست
این حرفا رو داری جدی میزنی یا شوخی میکنی؟! واقعا داری عکس عسل بدیعی رو با فیلم سکسس همردیف میبینی؟ ...

هر کاری کرده بخودش مربوطه فقط با احساسات مردم بازی نکنه کسی قضاوتش نمیکنه و وقتی هم داره از یادها میره خودش به هم میزنه این آب گل آلود رو .این هزار بار . لطفا متوجه شید که چی میگم ذهنیتی دارید و از رو اون قضاوت میکنید . کسی واسش حکم صادر نکرده اصلا عددی نیس ولی اینکه داره ملت رو خر فرض میکنه و یه عده ساده هم طرفداریشو میکنن باید بگم خر خودشه . 

هیچ  
این حرفا رو داری جدی میزنی یا شوخی میکنی؟! واقعا داری عکس عسل بدیعی رو با فیلم سکسس همردیف میبینی؟ ...

👌👌👌

هیچکسی به اندازه من وسط موضوع نبود و بدبختی و مریضی این خانومو به چشم ندید،،نمیخام توضیح بدم و ثابت کنم،فقط خیلی کوتاه بگم با کفشهای اون راه نرفتیم،جای اون اشک نریختیم،هنوزم حالش خوب نیست،انسان جایز الخطاست و ما قاضی نیستیم،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس پسرش پخش کرده بود؟

نه...یه هنرپیشه ی  مرد دیگه که اسمشم گفت ولی من نمی شناختم. برای همین یادم نمونده. هنرپیشه تئاتر بوده انگار. ولی این که فیلم چطوری رفته رسیده دست اونو نمی دونم.

خودشم گفت اول به همون دوست پسرم شک کردم، چون یهو غیبش زد. ولی بعدا فهمیدم این آقا بوده. به پلیسم اعتراف کرده.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
محض اطلاع قبلا فرمودن که من نبودم . حالا میگن منم ها ولی فیلمم دست یکی بوده که الان مرده 

چیزی به اسم شرایط و روحیه به گوشت نخورده نه؟بشین پیش خودت فک کن ببین اگه خودت تو این شرایط گیر میوفتادی چیکار میکردی. همه خوب حرف میزنن اما تو عمل گند میزنن

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2731
وای که چقدر ادم‌ ترسناکی هستی واقعا با خوندن نظراتت توی این تاپیک حالت تهوووع گرفتم چقدر بی رحمی ...

وای از اون روزی که پرده ها بیوفته و ذات یه عده و اعمال مخفیشون بر ملا بشه. قیافه هاشون دیدنیه. 

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
چیزی به اسم شرایط و روحیه به گوشت نخورده نه؟بشین پیش خودت فک کن ببین اگه خودت تو این شرایط گیر میوفت ...

خدا اون روز رو سر بندش نیاره که آبروش بره . چه من چه شما چه غیر . ولی اگه زبونم لال اگه آورد بعد این همه سال اگه اعتراف به پشیمونی هم کنه بد نیست . خیلی وقت بود شرایط و موقعیتش روبراه شده بود اما اگه شما دیدی ابراز پشیمونی کنه منم دیدم . حالا یه سوال : حول و حوش یک میلیون دلار اون زمان پول حاصل از فروش این فیلم به جیب کی رفت ؟ به اینا هم فک کردین ؟ 

هیچ  
خدا اون روز رو سر بندش نیاره که آبروش بره . چه من چه شما چه غیر . ولی اگه زبونم لال اگه آورد بعد این ...

ابراز پشیمونی کنه که چی بشه ؟؟؟دوست پسر. داشته سک س داشته عقیدش همینه از اینکه رابطه داشته بگه پشیمونم؟چه فایده ای داره؟؟؟

لابد میخوای بگی این فیلمو خودش پخش کرده که پول به جیب بزنه؟جدای از شرایط وحشتناک ایران و فقر فرهنگی ایا به این فک کردی اگر بازیگر مونده بود الان ده برابر فروش اون سی دی رو داشت؟

توجیهاتت خیلی سطحی ان. در کل خوبه ادم سعی کنه خودشو بزاره جای طرف مقابل و درکش کنه وگرنه اخلاقی حرف زدن که کاری نداره. شب خوش

ابراز پشیمونی کنه که چی بشه ؟؟؟دوست پسر. داشته سک س داشته عقیدش همینه از اینکه رابطه داشته بگه پشیمو ...

نه من نمیگم خودش پخش کرده عزیزم چرا حرف تو دهنم میذاری ؟ ولی این پولا به جیب کی رفت ؟ بابا آدم عکس سر لخت خودش رو میترسه ت گوشی نگه داره همیشه دلهره این رو داره که اگه دزد به خونش بزنه و فیلم عروسیش پخش شه چکار کنه . ماها که معمولی هستیم این ترس باهامونه اونوقت چطور یه بازیگر صدا و سیما با اون همه فیل تر سازمان اینجوری واسه یادگاری فیلمش رو میریزه تو لپ تاپ دوستش؟ خودش هم مقصر هست دیگه . تازه شم به خدای احد و واحد هیچ وقت قضاوتش نکردم اما خودش آدم رو مجبور میکنه در برابر خر فرض کردن ملت واکنش نشون بدم . 

هیچ  
2738
من چرا برم ؟ فقط کار امیر ابراهیمی چیپه که الان داره کسی رو مقصر میدونه که قدرت دفاع از خودش نداره . ...

چرا چیپ؟ این اتفاق افتاد اون موقع ابروش رفت چقدر اذیت و تهدید شد، مجبور بود بگه یکی دیگه است، الان ده سال گذشته، وقتی یه اتفاق بد میوفته بعد چند سال ادما راحت تر میتونن درموردش صحبت کنن ولی با اینجال موقع صحبت حالش هنوز یه جوری بود، اونوقت اونطرف هم محکوم شده شما هنوز میگی نیست از خودش دفاع کنه؟؟ بعدم اگر خودش پخش کرده بود میگفت اون کرده میگفتی گناهو انداخته گردن کسی نه الان، خودش یه گناهی کرده اینهمه تاوان دادن خودشو خانوادش،گ

عاشق اون یه نفریم که فاز باهوشی گرفته اومده اینجا همه چی زو تکذیب میکنه😂😂 طرف محکوم هم شده رفیق فابریکه خیلی از بازیگرا هم بوده، بی کس و کارم باشه که نبوده باز اگه دروغ بود حداقل یه نفر از دوست و اشناهای بازیگرش میومد تکذیب میکرد، بعد میگه چرا همون موقع نیومد بگه کار اونه،  همون موقع هم میگفت باز یه عده مثل شماها میگفتین دروغ میگه، انشالا خدا هیچکسو تو این شرایط نذاره و امتحان نکنه 

از پارتنرش چیزی نگفت؟ که کی بوده و چیکار میکنه؟؟

نه .ولی من حس میکنم تنها کسی که داغون شد زهرا بود😔

پارتنرش اصلا توی فیلمم مشخص بود علاقه ش واقعی نیست.همش فکر خودش بود.مشخص بود دختره فقط عاشقه .

طفلی چقد ضربه خورد 

الان رفتم دیدم پسره داره فیلم میگیره بای بای میکنه با دوربین

لینکش رو بده

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
با فیل ترشکن فقط میشه دید

دارم ولی میزنم همه چی میاد جز فیلمه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن