2737
2739
عنوان

تعبیر خواب کسی میدونه ؟

70 بازدید | 3 پست

خواب دیدم با مادرم نشستیم ..و در مورد زمین های پدرم صحبت میکنیم .ازش میپرسیدم زمینا ب کی میرسه ..میگف ب برادرت و خواهرت ..گفتم ب منم میدی میگفت ن .گفتم اگه ب اونا میدی ب منم باید بدی ..ارث بین همه تقسیم میشه میگفت ن نمیدم ...

تو واقعیت هم ب خواهرم همین گفته بود ک فقط ب خودت میدم خواهرم گفته بود بقیه چی گفته بود ن 

تو واقعیت هیچ وقت در مورد زمینا  ن با پدرم و ن مادرم حرف نمیزنم خوشم نمیاد چیزی بگم ک میدین ی ن ..تعبیر داره ؟

فقط خدا 

احتمالا در مورد این موضوع فک کردی ک رفته تو ضمیر ناخوداگاهت و شب در موردش رویا میبینی خیره انشالله

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ خاب خوب چه خاب بدو نبايد تعريف كني تعبيرشم خودت بايد بدوني و حدس بزني اگ خاب بد بود ميري ت دستشويي ...

ممنون عزیزم .پس دیگه خوابمو جایی نمیگم ..دلخوشیات فراوون ..غم از دلت فراری.خنده رولب همیشه .گریه ازت گریزان.ی شعر بی معنی ی دعای قلبی واسه شما دوست گرامی 🌺🌹

فقط خدا 
2728