2733
2734
عنوان

تعبیر خواب کسی میدونه ؟

70 بازدید | 3 پست

خواب دیدم با مادرم نشستیم ..و در مورد زمین های پدرم صحبت میکنیم .ازش میپرسیدم زمینا ب کی میرسه ..میگف ب برادرت و خواهرت ..گفتم ب منم میدی میگفت ن .گفتم اگه ب اونا میدی ب منم باید بدی ..ارث بین همه تقسیم میشه میگفت ن نمیدم ...

تو واقعیت هم ب خواهرم همین گفته بود ک فقط ب خودت میدم خواهرم گفته بود بقیه چی گفته بود ن 

تو واقعیت هیچ وقت در مورد زمینا  ن با پدرم و ن مادرم حرف نمیزنم خوشم نمیاد چیزی بگم ک میدین ی ن ..تعبیر داره ؟

فقط خدا 

احتمالا در مورد این موضوع فک کردی ک رفته تو ضمیر ناخوداگاهت و شب در موردش رویا میبینی خیره انشالله

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خاب خوب چه خاب بدو نبايد تعريف كني تعبيرشم خودت بايد بدوني و حدس بزني اگ خاب بد بود ميري ت دستشويي ...

ممنون عزیزم .پس دیگه خوابمو جایی نمیگم ..دلخوشیات فراوون ..غم از دلت فراری.خنده رولب همیشه .گریه ازت گریزان.ی شعر بی معنی ی دعای قلبی واسه شما دوست گرامی 🌺🌹

فقط خدا 
2731