2737
2739
عنوان

آزمایش بتا و بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 52 پست

حالا میخوای اخر ماه ی بار دیگه آزاره بده ب نظرم شاید بتات پایین بوده نشون نداده 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

آزمایش منظورم بود 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دکتر نوشته گذاشتم آخرهفته برم.مرسی دوست خوبم 🌹

فدای تو ایشالا ک مامان شده باشی عزیزم 😍❤

2738
فدای تو ایشالا ک مامان شده باشی عزیزم 😍❤

مرسی عزیزم.خدااز دهنت بشنوه خواهر کوچیکترم بچه داره ول من😔دعا کنید برام.مشکلی ندارم تازه اقدام کردم فقط خداکنه باشه🌹

مرسی عزیزم.خدااز دهنت بشنوه خواهر کوچیکترم بچه داره ول من😔دعا کنید برام.مشکلی ندارم تازه اقدام کردم ...

نترس عزیزم همه موقع اقدام این ترس میاد تو وجودشون حتی بضیا با وجود مشکل میرن دکتر و درمان میشن و باردار میشن تو ک دیگه مشکلی نداری پس حتمن میشی این ماهم نشدی ماه دیگه میشی مطمین باش 😘😘

2706