2410
2553
عنوان

آزمایش بتا و بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 52 پست

حالا میخوای اخر ماه ی بار دیگه آزاره بده ب نظرم شاید بتات پایین بوده نشون نداده 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

آزمایش منظورم بود 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دکتر نوشته گذاشتم آخرهفته برم.مرسی دوست خوبم 🌹

فدای تو ایشالا ک مامان شده باشی عزیزم 😍❤

2714
فدای تو ایشالا ک مامان شده باشی عزیزم 😍❤

مرسی عزیزم.خدااز دهنت بشنوه خواهر کوچیکترم بچه داره ول من😔دعا کنید برام.مشکلی ندارم تازه اقدام کردم فقط خداکنه باشه🌹

مرسی عزیزم.خدااز دهنت بشنوه خواهر کوچیکترم بچه داره ول من😔دعا کنید برام.مشکلی ندارم تازه اقدام کردم ...

نترس عزیزم همه موقع اقدام این ترس میاد تو وجودشون حتی بضیا با وجود مشکل میرن دکتر و درمان میشن و باردار میشن تو ک دیگه مشکلی نداری پس حتمن میشی این ماهم نشدی ماه دیگه میشی مطمین باش 😘😘

2706