2737
2734
عنوان

دوست دارم مدل باشم. نه مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 6453 بازدید | 224 پست
بی‌شعور نفهم میگم بعدزایمان کمرم درده نمبفهمه میگم زاییدم میگه کاری نکردب آسونه  یه فشار میدی ...

چقدر بد طرز فکرش 

شوهر منم از این حرفا زده...

میدونی تقصیر شوهرته که بهت اهمیت نداده بها نداده دنبال راهی هستی که خودت رو ثابت کنی اعتماد به نفس از دست رفتت رو.بدست بیاری...

ببین شوهر من هم خیلی از اسن حرکاتی که گفتی انجام.داده ولی ظرفیت ها فرق میکنن قرار نیست من تحمل میکنم و برام مهم نیست برا شما هم اینطور باشه...

حس میکنم رابطه ی جنسی درستی هم ندارین...مشکلاتتن ریشه ایه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من اون زمان آمادگی مادر شدن نداشتم و اون اصرار کرد. 8 ماه بعد ازدواج دانشجو بودم 

خوب همینا رو بهش بگو.نذار توی دلت بمونه.

تو مادری ، مادر خوبی هم هستی ، بخاطر رفتار شوهرت اینجوری میگی. باید خودش رو اصلاح کنه.

اول زن خونه ، بعد بچه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقت پیش متن جالبی رو میخوندم. می‌گفت مادری کردن یه عشقه که وادارت میکنه مادر بشی.... یه حس بکر و ناب.... یه حس لذت بخش.... اما مقدس نیست... با تقدس انگاری نقش مادر داریم این رو القا میکنیم که یه مادر هرگز حق نداره خسته بشه... کم بیاره.... باید در هر حالتی حتی وقتی به نفعش نیست بخاطر بچه اش ریسک کنه... نمیتونه از بچه اش گله کنه چون سرکوب میشه.... چون لیاقتش زیر سوال میره.... چون بهش توهین میکنن و میگن مثلا تو مادری ؟؟؟! چیزی که تو این تاپیک به وفووور دیدیم.... یکی ب خودش اجازه میده لیاقت تعیین کنه.... استارتر حس الان شما نتیجه رفتار بد همسرتونه... اینقدر از مادری کردن و بچه اتون دلزده اتون کرده که حاضرید عطای مادری کردن رو به لقاش ببخشید... میتونید برید مشاوره تا از این حس بد فاصله بگیرید.... در کنارش هم به خودتون برسید برید باشگاه به پوست و زیبایی تون برسید

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2731
ی چیزیو دوستانه و خواهرانه بهت میگم انقد ناشکری نکن و غر نزن...ناراحتی هم بگو خدایا کمکم کن...حداقل ...

آره خب خداروشکر همین بچه و دارم وکلا بابت همه چی 

من خودمم نمیدونم چمه فک میکنم مبود خواب خلقم رو بر می گردونه 

عصبی و کم حوصله میشم 

قضیه چیه 

منم ازگفته ی بچهامتوجه شدم، مثل اینکه بچه شونوبعدبه دنیااومدن دادن مادرشون بزرگ کنه الان بعددوسال اوردنش شوهراستارتربهش توجه میکنه ایشونم ناراحته ازاین قضیه

لطفالایک نکنید،ممنون
آره خب خداروشکر همین بچه و دارم وکلا بابت همه چی  من خودمم نمیدونم چمه فک میکنم مبود خواب خلقم ...

من اولش عصبی شدم صب از حرفات ولی خب واقعا مشکلیه که داری و از یه جایی اب میخوره بی دلیل نیست 

کاش پیش یه روانکاو بری یا ویتامینایه بدنت رو چک کنی ازمایش بدی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
منم ازگفته ی بچهامتوجه شدم، مثل اینکه بچه شونوبعدبه دنیااومدن دادن مادرشون بزرگ کنه الان بعددوسال او ...

چرا دادی مادرت بزرگ کنه؟؟ 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
هرچقدم مانکن باشیو زیبا باشی یروزی پیر میشی و از قیافه میوفتی✋ اونوقت میفهمی چقد تنهایی و چقد به ی ب ...

دقیقا همینطوره

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
2706