2737
2734
عنوان

راهکار برای رفع بوی عرق دارین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3595 بازدید | 54 پست
ی سری غده دردناک زیر بغل درمیاد البته بعضیارو دیدم میگن ۴_۵ساله میزنیم طوریمون نشده ولی من ی بار ز ...

منم استفاده میکنم چیزی نشده البته متخصص پوست بهم گفت حتی بهترین ضدافتابه من واسه صورتم بیشتر استفاده میکنم در کل راضی هم / هرکسی بدنش با یه چی سازگاره دیگه

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩
منم استفاده میکنم چیزی نشده البته متخصص پوست بهم گفت حتی بهترین ضدافتابه من واسه صورتم بیشتر استفاده ...

زینک اکساید ک لایه برداره

نزن ب صورتت 

کرم لایه بردار رو فقط شبا بعد خاموش کردن چراغ باید استفاده کرد

حتی کرم لایه بردار رو شبا بزنی  باید صبحش لایه بردار بزنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زینک اکساید ک لایه برداره نزن ب صورتت  کرم لایه بردار رو فقط شبا بعد خاموش کردن چراغ باید است ...

علم داروسازی رو جابجا کردی!

زینک اکساید ضدآفتاب و ترمیم کننده و آتتی باکتریاله نه لایه بردار!!!

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
علم داروسازی رو جابجا کردی! زینک اکساید ضدآفتاب و ترمیم کننده و آتتی باکتریاله نه لایه بردار!!!

من جابجا کردم یا شما😂؟زینک اکساید برای دخترای دهه شصت کرم پودر بوده

الان ضد التهابه و برا سوختگی استفاده میشه و لایه برداره

حالا خانم دکتر اگر زحمتت نمیشه ی سرچ بزن تو نت یا اگه تیوپشو داری روشو نگا کن بعد بیا باهم صحبت میکنیم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731
من جابجا کردم یا شما😂؟زینک اکساید برای دخترای دهه شصت کرم پودر بوده الان ضد التهابه و برا سوختگی ا ...[/QUOTE]

[QUOTE=115839591]من جابجا کردم یا شما😂؟زینک اکساید برای دخترای دهه شصت کرم پودر بوده الان ضد التهابه و برا سوختگی ا ...

من خودم دکتر داروسازم نیازی به سرچ ندارم. و اینو تقریبا همه مردم میدونن که زینک اکساید لایه بردار نیست! منظورم اینه اطلاعات اشتباه تو سایت عمومی ندین که یه نفر با پوست چرب بره هرشب به عنوان لایه بردار استفاده کنه و صورتش پر از آکنه بشه.

لایه بردار به سالیسیلیک اسید، AHA و... میگن

من خودم دکتر داروسازم نیازی به سرچ ندارم. و اینو تقریبا همه مردم میدونن که زینک اکساید لایه بردار نی ...

جووون عمت😂تو داروسازی و به زینک اکساید میگی ضدآفتاب

اگه اینی ک تو میگی باشه دکتر پوستی ک من‌‌رفتم پیشش و اونی ک دوستم‌رفت پیشش و این کرم رو واسه لایه برداری قسمتی که آفتاب سوخته شده بود داد ب ما بیسواده شما سواد داری

پس اون لایه لایه پوستی ک از من کنده میشد بعد استفاده از زینک اکساید ک با چشم خودم دیدم الکی بودن همش

اولین باره تو عمرم شنیدم ب زینک اکساید میگن ضدآفتاب😂تا بوده ازش ب عنوان بعد سوختگی استفاده میشد

جووون عمت😂تو داروسازی و به زینک اکساید میگی ضدآفتاب اگه اینی ک تو میگی باشه دکتر پوستی ک من‌‌رفتم ...

باشه

شما برو تربیت خانوادگی و حرف زدنتو که معلوم نیست تو چه خانواده و فرهنگ پایینی بزرگ شدی رو اصلاح کن، عیب نداره به زینک اکساید هم بگو لایه بردار

2740