2733
2739
عنوان

21سالمه هنوزنرفتم دانشگاه

516 بازدید | 24 پست

سلام خانوما خیلی بده که من ماه دیگه میشه 22سالم اماهنوز نه رفتم دانشگاه ونه ازدواج کردم😓😔

حالابازازدواج هیچی امادانشگاه ارزومه😕

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دانشگاه ک اصلا نرو هیچی توش نیست ازدواج ک دیگه از دانشگاه بدترررررر

اره مامانم میگه ازدواج 90درصدش خوب نیس اما دوست دارم خانوم دکتربشم😔😔

فقط مستقل باش برا خودت یه شغلی دست و پا کن 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2740
ایشالا قبول میشی نشدی هم خودتو اذیت نکن کلا درس تو ایران الکیه یه مشت تحصیلکرده بیکار و بی پول دور ...

آخه متاسفانه هرکس میادخواستگاری دنبال دخترتحصیلکرده س😕 

مرسی عزیزم واسم دعاکن😘🙏

والا خوشبحالت هنوز خونه پدر مادرت هستی کاش منم بودم 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
اره واسه همین توکنکورتجربی جونم دراومده😖😖

شاید باورت نشه ولی من ۱۵ سالمه متاهلم .از رشته و این چیزا سر در نمیارم .ولی کاش رشته ات الهیات بود رشته خوبی اگه من درسمو ادامه میدادم موفق میشدم ❤

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
اره مامانم میگه ازدواج 90درصدش خوب نیس اما دوست دارم خانوم دکتربشم😔😔

منم خیلی چیزا دوس داشتم ک دیگه نشدم

در عوض از بس تو فکر همون چیزا بودم ک از خیلی چیزایی ک داشتم هم لذت نبردم و استفاده نکردم,حالا شاید اصلا در حد دیدن ی برنامه کودک بوده

الانم دیگه یا وقتش نیس یا حسش

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
آخه متاسفانه هرکس میادخواستگاری دنبال دخترتحصیلکرده س😕  مرسی عزیزم واسم دعاکن😘🙏

کسی که دوستت داشته باشه دنبال تحصیلاتت نیست بلکه دنبال خودته

اون خواستگارایی که میگی اومدن کالا بخرن بدردت نمیخورن همون بهتر که نباشن.

2706