2737
2734
عنوان

21سالمه هنوزنرفتم دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 24 پست
شاید باورت نشه ولی من ۱۵ سالمه متاهلم .از رشته و این چیزا سر در نمیارم .ولی کاش رشته ات الهیات بود ر ...

آخی عروس کوچولوی مهربون😘😘 ایشالا خوشبخت باشی

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمی ❤❤واسه دکترشدنم صلوات بفرس 🙏منم واسه ارامشت دعامیکنم

چشم ایشالله موفق بشی عزیزم. ممنون 😊🙏

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
آخی عروس کوچولوی مهربون😘😘 ایشالا خوشبخت باشی

ممنون خوشگلم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2731
درستو حتما ادامه بده

اگه فرصتشو داشته باشم حتما ❤

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

اسی اومدم بهت بگم من 21 سالگی رفتم دانشگا. کی گفته دیره. تازه خاهرم ک دانشگا میرفت لیسانس همکلاسی بالای 30 سال حتی داشتن

تازه تو رشته های تجربی ک اتفاقا مد هس سن بالاها هم شرکت میکنن. اصن نگران نباش فقط ب هدفت فکر کن و تلاش کن براش

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
دانشگاه ک اصلا نرو هیچی توش نیست ازدواج ک دیگه از دانشگاه بدترررررر

اصولا هر کی دانشگاه درپیت درس خونده و بیکار مونده سعی میکنه بگه دانشگاه رفتن مهم نیست 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد..... 
2740
اصولا هر کی دانشگاه درپیت درس خونده و بیکار مونده سعی میکنه بگه دانشگاه رفتن مهم نیست 

منظورتون شخص بنده بود؟

چون اگه بود, باید بگم زدی تو خال😉😂😂😂

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...
منظورتون شخص بنده بود؟ چون اگه بود, باید بگم زدی تو خال😉😂😂😂

😂😂😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️