2733
2734
عنوان

نامزدی خواهر کوچکتر...😢آیا من طبیعی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31940 بازدید | 620 پست

من ی خواهر بزرگتر داشتم با اختلاف سنی سه سال خواستگار زیاد نداشت من خیلی خواستگار داشتم دوس داشتم ازدواج کنم  ولی میدونستم اگه ازدواج کنم خیلی ضربه میخوره  حس میکردم ازدواج نمیکنه واسه همین کسی رو خیلی دوست داشتم از دست دادم خیلی دل شکستهدبودم ولی دلم نیومد دلشو بشکنم خلاصه ی پسر خوب اومد اونو عقد کردچهار ماه بعد منم عقد کردم الان دوازده سال گذشته همیشه از خدا ممنونم که بخاطر خودم دلشو نشکستم از زندگیم هم الهی شکر راضیم  

چقد همه حسودین و تنگ نظر یعنی خیلیییییییی متاسف شدم وقتی خاطراتتونو خوندم خاااااااک خواهر بزرگم م ...

خیلی باحال بود نظرتون میشه بیشتر بگین چرا؟ که من پند بگیرم :))

واللا انگار چه خبره :دی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر الان در جلسه خواستگاریست ...لطفا سکوت ولی چقد شبیه منه سرنوشتش https://www.ninisite.com/p ...

نه گلم. هنوز چن ساعتی مونده به جلسه ی خواستگاری...دارم کارا و رو انجام می دم و وسطشم میام نطرات رو می خونم و جواب می دم😄

اتفاقا تاپیکتون رو من دیروز خوندم. جالب بود نظرات.البته خواهر من اصلا مث خواهر شما نیست مدلش و روحیاتش.

راستی خواستگاری شما چی شد نتیجه ش؟ 

بزار از تجربم بگم من 26 سالمه دختر عمم که همسنمه 18 سالگیش ازدواج کرد الانم یه بچه 3 ساله داره اص ...

خواهر خیلی فرق داره.... این چیزایی که می گنی منم خیلی وقت پیش تجربه کردم. ازدواج دخترخاله ی همین خودم 5 سال پیش. ازدواج بیشتر مجردای کوچیکتر از من... اصلا هم برام مهم نبود.... حتی ازدواج دخترعمه ی خودم که ازم کوچیکتره  با خواستگار سابق خودم که اینم سخت بود ولی بازم زیاد مهم نبود و چیزی نگفتم ولی این ماجرای خواهر کوچکتر خیلی فرق داره... تا جای من باشی نمی تونی درک کنی.... 

2738

جاری منم وقتی با برادرشوهرم ازدواج میکرد یه خواهر بزرگتر داشت تو خونه  .خیلی غصه میخورد و البته مهربان وخانووم بود

چند سال بعد مامانم یه پسر خیلی خوب براش پیدا کرد که ازقضا اونم دنبال یه دختر خوب میگشت خلاصه کنم برات الان دوتا پسر داره شوهرش از همه سرتره وزندگیشم عالی   تو هم صبر کن انشالله قسمت خودتم میشه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
خواهر خیلی فرق داره.... این چیزایی که می گنی منم خیلی وقت پیش تجربه کردم. ازدواج دخترخاله ی همین خود ...

درک میکنم حق داری ادم قوی میخاد

کامل درک میکنم

فکر نیش و کنایه ها و برخورد اطرافیانی

ولی چیزی بگن هم از روی بدی نمیگن

ولی خاهش میکنم دقت کن انتخاب خوبی داشته باشی . نه صرف اینکه بدویی ازدواج کنی که عقب نمونی. 

خاهرتون هم با توجه به چیزی که مشاور گفته نباید ازدواج جالبی باشه. اونم تو این سن

چون عجیبه رفتارتون میخوام بدونم کجایی هستین ک انقد شوهر کردن مهمه براتون

والا نصف بیشتر کسایی که اومدن تو این تایپک گفتن ما هم اگر جات باشیم ناراحت میشیم و برامون مهمه که خواهر مون زودتر ازدواج نکنه و این حرفا.... پس من عجیب نیستم احتمالا شما عجیبی.... ولیدقیقا مشکل من این بود که  منم شوهر کردن برام مهم نبود و الا مث خواهرم و خیلی های دیگه با اولین خواستگار نسبتا خوب ازدواج می کردم و الان اینجور مشکلی اصلا برام پیش نمی یومد..... الان که تو این شرایط قرار گرفتم برام مهم شده اونم نه به خاطر حسادت و.. به خاطر عرف و حرف مردم و... 

از علتایی که میگین متاسف شدین که برا شوهر تو سر و مغزشون میزنن جدی میگم به خدا میخام پند بگیرم خب

اگه دوست داشتی درخواستمو قبول کن تا تجربه ی خودمو بات بگم 💕

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
2706