2737
2734
عنوان

نامزدی خواهر کوچکتر...😢آیا من طبیعی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31940 بازدید | 620 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دلم گرفته.... نمی دونم چرا اینقدر بدشانسی میارم... تازه تایپکدو تا قبلم رو هم که بخونید متوجه م ...

آبجی تو که خوبی بزرگتری طبیعیه ناراحت بشی

خواهر کوچیک من از اینکه من ازش زودتر ازدواج کنم ناراحته و حسودی میکنه اینو من کجای دلم بذارم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2731
نمیتونن باید بشه یعنی اگه نشه الان دیگه پسر خالت نمیخواد؟

نه اینو نمی گه.... فقط می گه دیگه نمی تونم صبر کنم.ازدواج لازمم. و خیلی صبر کردم تا حالا و هی اصرار می کنه که هر چی زودتر اتفاق بیافته... نمی دونم... شایدم اگر بخوایم دیگه خیلی معطلش کنیم پشیمون بشه کلا و بره سراغ کس دیگه... 

تازه من 21سالمه اون 19سالش چند وقت پیش خواستگار اومد برام داشت دق مرگ میشد چشممممم نداره متنفره از من نمیدونم چرا واقعا

2740
آبجی تو که خوبی بزرگتری طبیعیه ناراحت بشی خواهر کوچیک من از اینکه من ازش زودتر ازدواج کنم ناراحته و ...

خواهر شما که دیگه شورشو دراوزده.... اگر جای من بود می خواس چیکار کنه؟؟؟؟ تازه الان اطرافیان به منم می گن تو حساسی و حسودی و نباید ناراحت باشی.... واقعا درکم نمی کننن... اینو چی کار کنم من؟ 😭

بخدا تا الان خواستگار اومده براش مثله خر کار کردم و زحمت کشیدم خواستگار که برا مم اومد اصلااااا کمک نکرد بغض کرده بودم باورتون میشه با خستگی زیاد اومدم جلو خواستگارا؟فقط نفرین و ناله میکردم از دستش گفتم خدایا به اندازه دلش نگاش کن از بس که اذیتم کرده از جونم مایه میذارم براش اما انگار دشمنشممممم

خواهر شما که دیگه شورشو دراوزده.... اگر جای من بود می خواس  چیکار کنه؟؟؟؟ تازه الان اطرافیان به ...

گلم اگه جای تو بود چشامو کور میکرد

2706