2733
2734
عنوان

نامزدی خواهر کوچکتر...😢آیا من طبیعی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31944 بازدید | 620 پست
ممنون از نطراتتون عزیز. خیلی حوصله کردین...  ولی کلا فک نکنم بتونید منو درک کنید چون خودتون تو ...

خواهش میکنم عزیزم بله درسته یکم درکش سخته

ممنونم عزیزم و همچنین شما❤

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
با اینکه به خواهرت حق میدم ولی من اگه جای خواهرت بودم اینکارو نمی کردم ای کاش من خواهر داشتم جونمم ف ...

ای کاش منم خواهرم و پسرخاله م مثل شما بودن....  احساس می کنم هیچ کس درکم نمیکنه.... خیلی حس بدیه.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مساله اینجاست که هر چی باهاشون صحبت می کنم راصی نمیشن و می گن دیگه نمی تونیم بهشون بگیم صبر کنن. ...

به گناه بیفتن نمیدونم تفکرشون چیه ولی میتونید صیغه بخونن کسی ندونه

ببین ممکنه یه کسی بگه عب نداره یکی بگه دار

من به خاطر اینکه شما مشکل داری و ناراحتی میگم یا خواهرت باید به پسرخالت بگه

یا مامان بابات مخالفت کنن

خب پزشکتون چیزی نگفت ؟! حدسی چیزی؟! 😂 نصف شبه هر چی فکر میکنم موردی به ذهنم نمیاد که حدس بزنم مشک ...

دکترم فقط احتمال داد شاید لوله مسدود شده باشه ولی من بمیرم هم نمیرم عکس رنگی بگیرم 😐 بشدت میترسم میخواد حامله بشم میخواد نشم یکی دارم دیگه اصلا بچه میخوام چیکار  این شوهر بیشعورم میگه یکی دیگه بیاریم وگرنه من بچه نمیخوام بخدا تو همین یکی موندم 😢 

2731
دکترم فقط احتمال داد شاید لوله مسدود شده باشه ولی من بمیرم هم نمیرم عکس رنگی بگیرم 😐 بشدت میترسم می ...

عزیزم ترس نداره که

اول با هم به توافق برسین بچه میخواین یا نه 😂

خدا بچه گلتونم براتون حفظ کنه 😍😍😍😍

وای عزیزم چقدر خوب پزشکی میخونی این واقعا ارجعیت به ازدواج چون باهوش و درس خون بودی حق داشتی ازدواج ...

مرسی عزیزم لطف داری😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

من با ازدواج مخالف نیست

ازدواجی که راهتو انتخاب کرده باشی قبلش(در صورتی گرفتار عشق نشده باشی)

منم تو دانشجویی عاشق شدم و الان نامزد کردم

2740
ای کاش منم خواهرم و پسرخاله م مثل شما بودن....  احساس می کنم هیچ کس درکم نمیکنه.... خیلی حس بدی ...

بخدا آدم قدر چیزی که داره نمی دونه من خواهر ندارم فقط یه برادر دارم تازه دوست صمیمی هم ندارم البته هیچکس خواهر آدم نمیشه 

وای عزیزم چقدر خوب پزشکی میخونی این واقعا ارجعیت به ازدواج چون باهوش و درس خون بودی حق داشتی ازدواج ...

الان خوندم دیدم نوشتی دختر زیر یه سال 

چ خوب 😍😍😍😍 بچه ها تو این سن خیلی خوبن😍😍😍😍😍

خیلی دلم گرفته.... نمی دونم چرا اینقدر بدشانسی میارم... تازه تایپکدو تا قبلم رو هم که بخونید متوجه می شید تو یه ماجرای دیگه هم خیلی برام سخت گذشت.... کلا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم.... گریه هم می کنم می گن زشته. مگه تو حسودی و از این حرفا... واقعا خیلی ناراحت کننده هست که اینهمه خواستگار داشته باشی ولی هیچ کدوم به دلت نباشه و اونی نباشه که می خوای.... بعد کارت بکشه به اینجا.... که حرف نزنی ناراحت میشی. حرف بزنی می گن حسودی... حساسی... نمی دونم چیکار کنم... خیلی خسته م دیگه.... 

ببخشید اینو میگم ولی بزار زودتر شوهر کنه این دهه هشتادیا مثل ما صبرو تحمل وحیا  ندارن  دیدی قبل عقد کار ناشایستی ازشون سر زد .ابروتونم میره .من اینارو میگم چون یه وروجک هم توخونه خودمون داریم .مارسم داریم تازه ۲۵ سال به فکر شوهر میفتیم ولی قطعن این کوچیکه رو قبل ۱۸ میدیم بره . 

ببخشید اینو میگم ولی بزار زودتر شوهر کنه این دهه هشتادیا مثل ما صبرو تحمل وحیا  ندارن  دید ...

آره... فک کنم خانواده مم نگران همین هستن.... خیلی ناراحتم.... با این بی صبری شون با روح و روان و سرنوشت منم بازی می کننن.... خسته م... 

آره... فک کنم خانواده مم نگران همین هستن.... خیلی ناراحتم.... با این بی صبری شون با روح و روان و سرن ...

هی من چی بگم بین دوتا خواهر گیر افتادم . بزرگه ۳۰ سالشه خواستگاراشو ندیده رد میکنه .نمیزاره منم باهاشون اینورو اونور برم تا خاستگار نیاد واسه من .منم دلم ازدواج میخواد بعضی موقع ها ولی خیی از کیس هام بخاطرش نابود شد خودشم عین خیالش نیست 

2706