2752
2734
عنوان

نامزدی خواهر کوچکتر...😢آیا من طبیعی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32022 بازدید | 620 پست
به نظر من فکرت خود خواهیه ببخشیدا❤ خواهر بزرگ من الان ۲۷ سالشه  خواهر دومم ۲۴ چهار سال پیش خ ...

شاید چون به قول خودتون خواهرتون نمیخواسته ازدواج کنه

ولی استارتر میخواد

هر کی یه قسمت داره عزیزم اصلا هم نارحت نباش. قانون نیست ک ادم از رعایت نکردنش دلهره بگیره فقط یه فرهن اشتباه توی زمان خودش بوده ک خدا رو شکر کمرنگ شده انشالله شما هم ب وقت خودش بهترینها قسمتتون میشه هر چن ازدواج اش دهن سوزی هم نیس دیرتر بهتر خواهر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Pco چی هست؟ رفتم دکتر سنو گرافی هم رفتم گفت هیچ مشکلی نداری تخمک داشتم فولیکول بالغ هم داشتم پریود م ...

تخمدان پلی کیستیک

وزنت زیاد نیست؟ پریودت منظمه؟

با چی جلوگیری میکنی؟

به نظر من فکرت خود خواهیه ببخشیدا❤ خواهر بزرگ من الان ۲۷ سالشه  خواهر دومم ۲۴ چهار سال پیش خ ...

مرسی گلم که رک گفتی نظرتو. فقط فکر کنم یه تفاوتی بین خواهر شما و من هست. اونم این که ایشون کلا قصد ازدواج نداشته انگار و براش مهم نبوده.... ولی من دارم... 

2731
خب پس شما هم زیاد اوکی نیستین با این قضیه.... پس باید بهم حق بدین.... دقیقا منم یکی از ناراحتی هام ه ...

راستش من خودم میتونم خانوادمو راضی کنم که بهش اجازه ندن ولی چون از شرایط خودم اطمینان ندارم و نمیدونم اصن کی ازدواج میکنم برا همین مانع نمیشم با اینکه واقعا حالم خراب میشه

ولی شما چون طرف پسر خالته و خودتون که میگید الان خواستگاراتون زیاده  پس حتما با مادرتون صحبت کنید و بگید باید تا مثلا یک سال دیگه صبر کنه فکر نمیکنم خواسته زیادی باشه 

عزیزم شما باید به پدر و مادرت بگی بگن تا شما ازدواج نکنی نمیشه وقتی انقد مشکل داری باهاش اونجوری خ ...

خب مساله اینجاست که هر چی باهاشون صحبت می کنم راصی نمیشن و می گن دیگه نمی تونیم بهشون بگیم صبر کنن. شاید به گناه بیافتن.... و کلا می گن تو خیلی حساسی... نباید اینقدر مهم باشه برات... اینه که خیلی ناراحتم می کنه... اینکه هیچ کدومشون درکم نمی کنن😭😭

مرسی گلم که رک گفتی نظرتو. فقط فکر کنم یه تفاوتی بین خواهر شما و من هست. اونم این که ایشون کلا قصد ا ...

اره درسته ولی انقد حساس نباش چون فقط خودتو اذیت میکنی اینو بدون هرکسی یه قسمتی داره و معلوم نیس قسمت شما کی و کجا باشه ولی یه روزی وقتش میشه و اون چیزی که به صلاحته اتفاق میفته❤

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
راستش من خودم میتونم خانوادمو راضی کنم که بهش اجازه ندن ولی چون از شرایط خودم اطمینان ندارم و نمیدون ...

صحبت کردم.... فایده ای نداره.... می گن تو خواسته ت زیاده... نمیشه صبر کنن.... چمی دونم می گن تو حساسی.... حالا مگه چیه و... 

خب مساله اینجاست که هر چی باهاشون صحبت می کنم راصی نمیشن و می گن دیگه نمی تونیم بهشون بگیم صبر کنن. ...

با اینکه به خواهرت حق میدم ولی من اگه جای خواهرت بودم اینکارو نمی کردم ای کاش من خواهر داشتم جونمم فداش میکردم😢😪 

نه اصلا وزنم ۵۷ پریودم مثل ساعت منظم ،جلوگیری طبیعی داریم شوهرم خیلی کارش درسته🤪😅 

خب پزشکتون چیزی نگفت ؟! حدسی چیزی؟!

😂

نصف شبه هر چی فکر میکنم موردی به ذهنم نمیاد که حدس بزنم مشکلی نمیبینم البته من چیزی ام ندیدم از ازمایش و....باید کامل بررسی بشی ـــ منم خیلی زنان نخوندم

اره درسته ولی انقد حساس نباش چون فقط خودتو اذیت میکنی اینو بدون هرکسی یه قسمتی داره و معلوم نیس قسمت ...

ممنون از نطراتتون عزیز. خیلی حوصله کردین... 

ولی کلا فک نکنم بتونید منو درک کنید چون خودتون تو سن کم با عشقتون ازدواج کردین و تو شرایطی که من بودم نبودین... در هر صورت ممنون از راهنمایی هاتون. خوشبخت و موفق باشین. 🌹🙏

2706