2737
2739
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 760016 بازدید | 4133 پست
۷۰ درصد تغذیه سالمه ولی متاسفانه شیر و کیک هم از مغازه میخریم

گلم بچه های شما درحال رشد هستن نیاز به مواد سالم طبیعی و مغذی هستن. شیر کیک مغاره نه تنها قوت نداره به شدت هم  سیستم دفاعی بدن رو ضعیف میکنه. سم خالص میخورن. چه انتظار دارید بیمار نشن.کم کم به تغذبه سالم عادتشون بدین. این هنر مادره که به بچه اش مواد سالم بده. یکباره شاید نشه ولی کم کم میشه ترک عادت داد.  تا در تغذیه شون کیک و شیر و تنقلات سوپری هست امید به بیمار نشدن شون  نداشته باشید. کلا هرچی داخل سوپری سم خالصه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یک سال هر  روز  چند لیوان آبجوش و عسل ميخوردم. میان وعده بشینید نیم کیلو یا هر چقدر میل ...

عزیزم جسارتا این نکته رورعایت کنیم بهتره.هیچ وقت نیم کیلو از یه میوه رو نخورید خدای نکرده قندخون میگیرید.

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
سلام عزیزم 30 صفحه اول تایپیک بخونید اجرا کنید کمکتونه. در ایتا کانال و گروه دارم. مطالب کانال هم هس ...

سلام من آیدی کانال و کپی کردم ولی پیدا نمیشه

یافتن شادمانی در درونمان آسان نیست و یافتن آن در جایی دیگر ممکن نیست
عزیزم جسارتا این نکته رورعایت کنیم بهتره.هیچ وقت نیم کیلو از یه میوه رو نخورید خدای نکرده قندخون میگ ...

گاهی بعنوان غذا باشکم خالی میوه گرم وتر مثل انگور سیب مشکل نداره. بنده هم تحقيق کردم هم اجرا. 

من مدت طولانی یه وعده چند سیب رو داشتم عالی بود. البته با میوه های سرد و ترش مخالفم

2740
[QUOTE=335805221]سلام میشه منم راهنماییم کنید؟ سلام. سوال بفرمایید

سلام مجدد

من دم بهارا اکثرا اینجوری میشم خلق و خو بسیار شدید پایین

الانم یه هفته هست قرص فلوکسیتین ده میخورم ولی دم غروبا خیلی بی قرار میشم

آزمایش خونم دادم گفت چربی خون داری اتورو واستاتین و قرص ویتامین ب ۱ و برای تنظیم خواب قرص ملاتونین داد همه رو میخورم 

گاهی اوقات ضعف حافظه میگیرم احساس میکنم کلا ضعیف شدم تو خودم موندم

خودم احساس میکنم کسی جادوم کرده چون اصلا اینجوری نبودم

سلام  ممنون بابت تاپیک خوبتون

اگه میشه درخواست دوستیمو قبول کنین🌷

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
روغن ارده کنجد خوبه. زیتون واسه روی غذا نه سرخ کردن. سرخ کردن فقط ارده کنجد. روغن زرد هم قطره قطره ط ...

با روغن ارده کنجد مثلا سیب زمینی و بادمجون هم میشه سرخ کرد؟

من روغن زرد و صبونه با نون میخورم ، حرارت نمیدم، خوبه؟

با روغن ارده کنجد مثلا سیب زمینی و بادمجون هم میشه سرخ کرد؟ من روغن زرد و صبونه با نون میخورم ، حرا ...

بله بین روغن‌های طبیعی بهتربن روغن برا سرخ کردن روغن ارده کنجد هست. روغنهای دیگه لطیف هستن نمیشه زیاد حرارت بخورن.  البته کلا سرخ کردنی ها برا سلامت خوب نیستن. هرچند عادت بدماها شده و باید ترک بشود.