2737
2734
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 758858 بازدید | 4131 پست
افرادی که اعصابشون ناراحته میل جنسیشون پایین و کمه. بستگی به میزان افسردگی بی میل هستن. در  نوع ...

سلام گل خانوم .خدا تو رو واسه ماها ک مشکلاتمون مث شماس فرستاده.اگه جوابمو دیدین لطفن دوستیمو قبول کن.راجب این مشکل ک گفتین راهنماییم کنید بهش نیاز دارم واقعن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گل خانوم .خدا تو رو واسه ماها ک مشکلاتمون مث شماس فرستاده.اگه جوابمو دیدین لطفن دوستیمو قبول کن ...

سلام عزیزم 30 صفحه اول تایپیک بخونید اجرا کنید کمکتونه. در ایتا کانال و گروه دارم. مطالب کانال هم هست مطالعه بفرمایید

کانال @shadinoosh

آیدی در ایتا @zohre_bagheri

2728

دکتر فرنام یکی از بهترین دکترای شیراز مطبش شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی ساختمان کیمیا طبقه 4واحد 5تشریف ببرین خیلی کارشون خوبه حتما خوب میشین حتی بیماری های سخت هم درمان میکنن 

آفرین به مادر دقت. خوراکی‌های سوپری همه بیماریزا هستن. عزیزم گاهی بپز ولی زیاده روی نکن. کلا کیک گزی ...

من پانیک دارم صبح تخم مرغ آبپز خوردم حالم بد شد تهوع و سرگیجه تپش قلب گرفتم خواستم بدونم برا پانیک مضر هست؟

2738
2706