2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنین چاق شم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی من حس میکنم مشکلت تناسب اندامه تا لاغری...وگرنع وزنت اندازس...پایین تنت لاغره؟؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
من صورتم تپل شد یه قرص دیگ شنیدم گیاهی و ارزون قیمته تو سایت خیلیا نتیجه گرفتم سرچ کن درموردش شیکو ...

اها

بعد شما مخمر و چجوری مصرف میکردی؟ روزی یه دونه؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
2731
پودره بهتره من ی قاشق چای خوری قبل نهار و شام ببین عالی بود

از داروخونه بگیریم؟؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
منم سیپرو میخوردم ولی تا نخوری باز لاغر میشی

تو چ مدت جواب گرفتی وچاق شدی؟؟

یه خانمی ک میگفت من خوردم دیگ لاغرنشدم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2740
اها بعد شما مخمر و چجوری مصرف میکردی؟ روزی یه دونه؟

روزی یه دونه بعد صبحانه

ولی بعضیا روزی دوتا میخوردن

من باهمون یکی اشتهام زیاد میشد

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
من ورنم ۵۰ وقدم ۱۵۸ میخام ۶۰بشم مزاجم سرد وخشکه میگن همچین مزاجهایی دیر چاق میشن

ازکجا باید فهمید مزاجمون سرده یاگرم؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
اسی من حس میکنم مشکلت تناسب اندامه تا لاغری...وگرنع وزنت اندازس...پایین تنت لاغره؟؟

نه 

اتفاقا رونام تپلن.با س ن دارم

ولی بالاتنه م ظریفه 😔😔😔😔

بازو و سینه کوچیکن 

من دلم میخواد چاق شم که یکم بالاتنه م درشت بشه 

2706