2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنین چاق شم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 77 پست

منم قدم۱۶۵وزن۵۱

قرص سیپرو دارم مصرف میکنم

ولی بنظرم تو خیلی خوبی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
بچه ها من پودر جینسینگ میخوردم  عجب چیزی بود ۱۰کیلو چاق شدم

صورتت هم چاق شد؟؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کیسی دیدم ازاین چیز میزا خورده کل موهای بدنش ریخته

مو سر همه جااا ابرو،همه چی

میخوای دستی دستی خودتو بدبخت کنی

الان خیلی خوبی

من 167قدم وزنم57 

باز اگ اصرار داری هرچیو استفاده نکن

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2738
از عطاری  پارسال گرفتم۴۸

خدایی؟؟؟من ی بسته قرص جنسینگ دار گرفتم ۱۸۰😐

حجمش چقد بود؟؟؟؟چی بگم؟بگم پودر جنسینگ؟؟چجوری مصرف کردی؟؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
شما با مخمر نتیجه گرفتی؟؟ من نتیجه نگرفتم اخه

من صورتم تپل شد

یه قرص دیگ شنیدم گیاهی و ارزون قیمته تو سایت خیلیا نتیجه گرفتم سرچ کن درموردش

شیکوریدین

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
ضرر نداره؟

جنسینگ ی گیاه گرونه برا جوونی و انرژی بدن..بزن تو نت بخون..اگه جنسینگ واقعی باشه خیلی عالیه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706