2726
عنوان

توروخدا کمکم کنین چاق شم😢😢

403 بازدید | 77 پست

من قدم ۱۶۰ .وزنم ۵۵.ازخودم متنفرم

دلم میخواد بشم ۶۰ 

نگیر بخور بخور برو ورزش و...

چون انجام دادولی همیشه وزنم همیشه

فقط پودر و قرص معرفی کنید 😢😢

😐😐😐😐😐😐میخوای مکعب مستطیل شی؟؟؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۶۵ قدم  وزنمم ۵۵ 

دلم میخواد یکم چاق شم

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2728

الان ک قدت و وزنت بهم میخوره

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

تو باز خووبی من162 وزنمم50

صورتم لاغره بدم میاد

قرص هم خوردم چاق نشدم باز😢

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
منم مثه توام 59تام ولی لاغرم بازم قرص مخمر خوردی؟؟ گیاهییه

شما با مخمر نتیجه گرفتی؟؟

من نتیجه نگرفتم اخه

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
بچه ها من پودر جینسینگ میخوردم  عجب چیزی بود ۱۰کیلو چاق شدم

از کجا گرفتی و قیمتش؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706