2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من این تابلوهادو کجا ببرم اخه نمیخام خانوادم بفهمن

یه هفته روشو بکش بذار تو کمد

اگه ادم یا حیوون داره

اگه طبیعته اشکال نداره

دیگه روشش اینه دیگه گلم کاری نمیشه کرد

لطفا درخواست دوستی ندید
سوره همزه 21 مرتبه قبل خواب..بدون حرف زدن با کسی و خوابیدن.. توکل کنید و بعدش این نیت رو بگید ...

شما خوندین کسی تو خواب گفت سحر نداری

کی به خالتون تو خواب گفته؟ آدم میترسه😅

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2731
یه هفته روشو بکش بذار تو کمد اگه ادم یا حیوون داره اگه طبیعته اشکال نداره دیگه روشش اینه دیگه گلم ...

نه تابلو عکس  گله . دوتا مجسمه کوچیک دارم فقط 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2740
اونا مهم نیست عزیزم مجسمه رو ولی بردار یه هفته از جلو چشم

ببخشید گفتی ۲۱ روز که؟ 

ممکنه این وسطا خوابو ببینیم تا ۲۱ روز نشده؟ 

شما خوندین کسی تو خواب گفت سحر نداری کی به خالتون تو خواب گفته؟ آدم میترسه😅

کسی نمیاد بگه😂 نترس

خواب میبینی

مثلا میبینی مادرشوهرت زیر یه درخت یه چیزی خاک کرد

لطفا درخواست دوستی ندید

افرادی ک تو علوم غریبه وارد میشن اوایل بدون اطلاع از اینکه باید دوره ببینی و همینجوری بی مرشد و... وارد این حوزه میشن ک به مشکلات روانی مواجه میشن مث خوده من ک مبتلا شدم به افسردگی حاد و وسواس و تیک عصبی و.. ک دوسه ساله درگیر روانپزشک و... ام پس اگ دوست داشتین وارد این علوم بشین حتما باید با استاد پیش برین.. 

ببخشید گفتی ۲۱ روز که؟  ممکنه این وسطا خوابو ببینیم تا ۲۱ روز نشده؟

هفت روز

سوره همزه رو 21 بار بخونید

بله ممکنه شب اول ببینی ممکنه هم شش شب نبینی شب اخر ببینی ممکنه هم هرشب یه چیزی ببینی مثلا یه شب کسی که برات گرفته رو ببینی یه شب نوع طلسمو ببینی

اگه معنی خواباتو نفهمیدی گیجت کرد بیا بهم بگو اگه بتونم معنیش کنم برات البته کسی که طلسم داره معمولا واضح متوجه میشه حرف خوابش چیه

لطفا درخواست دوستی ندید
افرادی ک تو علوم غریبه وارد میشن اوایل بدون اطلاع از اینکه باید دوره ببینی و همینجوری بی مرشد و... و ...

شما با جن کار میکنی؟ 

2706