2733
2734
دوستان عزیزم توصیه میکنم پیش هر دعا نویس اماتور و مبتدی نرین چرا ک قصدشون فقططط تیغ زدنه و دردسر تو ...

اره راست میگی من برا شوخی پیش دعانویس خیلی تعریفشو میکردن رفتم بمن گفت تو نماز میخونی قران میخونی نیازی به دعا نویس نداری دعا واسه ادمای بی نماز وبیسواده

اوکی شکر 
من چند ساله گرفتارم پیش هر کس رفتم سرم کلاه گذاشته لطفا اگر کسی رو میشناسید به منم معرفی کنید

والا منم نمیشناسم عزیزم

راستش تو محل ما بود یک ماهی هس به رحمت خدا رفته کارش حرف نداشت ی پیرزنی بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راجب کشف مطلب میشه بگین من نت زدم اخه کدوم ساییتو برم  شما چه کاری انجام دادی چه نمازی یا دعا ...

من سوره همزه رو خوندم 21 مرتبه هفت شب

مجسمه و عروسک و تابلو هم نباید تو اتاقت باشه موقع خواب

نجس هم نباشه لباسای تو اتاق یا فرش و رخت خوابت

خودتم غسل گردنت نباشه

الان دستورشو میذارم برات

لطفا درخواست دوستی ندید
اره راست میگی من برا شوخی پیش دعانویس خیلی تعریفشو میکردن رفتم بمن گفت تو نماز میخونی قران میخونی نی ...

بنظر منم ک تا خدارو داری دعا نویسی و طلسم و... همه چرته کاملا حرفش درست بوده 

2742
راجب کشف مطلب میشه بگین من نت زدم اخه کدوم ساییتو برم  شما چه کاری انجام دادی چه نمازی یا دعا ...

سوره همزه 21 مرتبه قبل خواب..بدون حرف زدن با کسی و خوابیدن..

توکل کنید و بعدش این نیت رو بگید

ای خُدام این سوره مبارکه وشریفه بهمان حقی که بر شماست وطاعتی که از آین سوره شریفه دارید ودر خوابم تشریف بیارید وبمن نشان بدهید وبرایم کشف کنید چه کسی برایم سحر درست کرده چرا وچگونه و سحرم کجاست درخاک است یا درکنارآب یا معلق درهوا یا درکنار آتش ویا به خوردم دادن ومن بی خبرم بمن نشان بدهید سحرم کجاست وساحرم کیست ؟!

پس شد یکبار سوره شریفه ویکبار حاجت

شرط این عمل خواندن فاتحه وتقدیم به صاحت شریف سید کائنات حضرت محمد (ص) بعد از دیدن خواب وجواب گرفتن

تو اتاقی هم که میخوابی باید تنها باشی

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
من مادرشوهرم دعا گرفته . الانم به خاطر مشکلات دارم از شوهرم جدا میشم ولی نمیخوام. میتونی کمکم کنی

ن عزیزم گفتم ک اطلاعاتم در زمینه دعا نویسی باطل کر ن سحر و... محدوده و با موکل این کار مقدور نیست 

میان ظرفی پرآب میکنن ی بچه کوچیک که نباید طرفو بشناسه(طرفی که تو شک داری طلسم کرده تو رو)ی چی مینداز ...

طفلی اون بچه ها که تا عمر دارن اسیر این چیزا میشن😢

لطفا درخواست دوستی ندید

یادم نبود دوستان یزیارتگاهی هس توی محله دهشیخ لامرد معروف هس به سیده شو کور(شبانابینامیشده)

جدفوق العاده گرمی داره آرامگاشو کردن زیارتگاه آخرهفته ها شلوغه لامردیا اعتقاد قوی بهش دارن من ی بار رفتم گذرتون شد برید نیت کنید اگه مشکلتون حل کرد ی چیزی ببرید اونجا پخش کنید یا پول بندازید خرج همونجا میشه خلاصه درحد توان

من سوره همزه رو خوندم 21 مرتبه هفت شب مجسمه و عروسک و تابلو هم نباید تو اتاقت باشه موقع خواب نجس ه ...

وای من این تابلوهادو کجا ببرم اخه نمیخام خانوادم بفهمن

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
سوره همزه 21 مرتبه قبل خواب..بدون حرف زدن با کسی و خوابیدن.. توکل کنید و بعدش این نیت رو بگید ...

خیلی ممنونم 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2706