2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای باطل کردن سحر به امر خداوند مقتدردر اتاقی تنها با طهارت کامل بعد از نماز عشاء (تقریبا یک ساعت بعد از نماز مغرب) بدون اینکه از روی سجاده برخیزی با یک تسبیح درحالیکه اتاق تاریک باشد و در اتاق هم قفل کرده تا کسی مزاحمتون نشه ، با چشمانی بسته دل بخدا بدین و 99 بار تکرار کنین

✨(سحر حسبى الله و نعم الوكيل)✨

🌼🍃به قدرت خدا کم کم تصویر شخصی که برای شما سحر درست کرده رو خواهید دید ومحل اختفاء سر و چگونگی سحر زدن رو بشما نشون میدن واگر در این مدت چیزی ندیدین سحر شما به امر خدا عاطل و باطل خواهد شد↯↯

🌷شرط موفقیت اطمینان و اعتقاد به قدرت خدا در باطل کردن سحر و ساحران هستش بدون شک وتردید و با یقینه عمل کنین

♦️اگر شب اول ندیدن تا 7 شب عمل کنین

2731

دوستان عزیزم توصیه میکنم پیش هر دعا نویس اماتور و مبتدی نرین چرا ک قصدشون فقططط تیغ زدنه و دردسر تو زندگیتون بوجود میارن ضمناینکه به هیچ وجه بدون اطلاعات و دوره دیدن سمت موکل نرین حالا چ برای سرگرمیش جرا برای استفاده ازش.. بسیار خطرناکه و مشکل سازه.. موفق باشین 

آره منظورم اینه با کمک موکلتون مثلا چی میبینید؟

کارایی ک از عهده ادمی خارجه و ادم توانایی انجام اون کار رو نداره عزیز.. هر کاری ک تصور کنین 

البته فقط برای کسی ک تسخیرش کرده انجام میده 

ببین گلم روشی که من بهت میخوام توصیه کنم خیییییلی سخت و خیلی زمانبره ولی شرعیه و پول به کلاهب دارا ه ...

راجب کشف مطلب میشه بگین

من نت زدم اخه کدوم ساییتو برم 

شما چه کاری انجام دادی چه نمازی یا دعایی خوندی. تو خواب بهت گفتن؟ 

آدم گناهکارم میتونه کشف مطلب کنه؟

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
میان ظرفی پرآب میکنن ی بچه کوچیک که نباید طرفو بشناسه(طرفی که تو شک داری طلسم کرده تو رو)ی چی مینداز ...

من چند ساله گرفتارم پیش هر کس رفتم سرم کلاه گذاشته لطفا اگر کسی رو میشناسید به منم معرفی کنید