2733
2734
با جن واینا ارتباط داره؟ 

هیج اطلاعی ازش ندارم والا ماهم دوتامشکل بزرگ داشتیم ک گف تا 40 نرسیده حل میشن اما ماهردوشون سر ده روز حل شدن یکی داداشم بود ی دختره خراب مییخاس ماهرچی میگفتیم ن اون میگف الا بلا همین تا مرز خاستگاری دخترخامش کرده بود ک بیاد عاشق سرسخت بعد سکسال نبم رفاقت این ده ب ده روز نکشید خیانت دختره براش رو شد و کاتتت براابجیمم باشوهرش بحث ک شوهرش خیانت کرد بهش اونم ب ده روز نکشید دامادمون بادختره کات کرد همه چی حل شد و سراغ اینکارام نرف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه شماره یا ادرسش و بدی داریم جدا میشیم

شماره ندارم گلم ادرسش زرند کرمان هستن بعد ک رفتین زرند یه روستاهس بنام دشتخاک برید اونجا پیداش مبکنید چون دشتخاک کوچک هست بعدشم نهایت 200 تومن ازتون میگیره و من خانوادم واقعن بش اعتقادداریم

راهنمایی بیشتر‌پلیز🤕🤒

هیچ وقت عکس پروفایلتو عوض نکن بااین میشناسمت میبینمش حس خوبی میگیرم😄

عزیزم کشف مطلب چند تا روش شرعیه قران یا نماز یکیشو انجام میدن روایت پیامبره مطمئن و معروفه منم انجام دادم طلسم نداشتم خالم انجام داد داشت و باطل کردش.توی نت سرچ کنی روش هاش رو برات میاره

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
در نیاری باطل نمیشه؟

ی نفر توشیراز هس بدنیس کارش یکی از دوستان رفته بود پیشش میگفت دفنی داری تادرنیاری همین آش وهمین کاسه

توهمه چی به بن بست میخورد 

اینجور که میگف دعانویسه هم گفته بوده خودتم باید ۱۲شب به بعد بری قبرسون ی چیزی میدم باید دفن کنی 

دیگه نفهمیدم تهش چی شد پیگیر نشدم

ده جا رفتم میدونم کی این کارو کرده اما نمی تونم باطلش کنم

عزیزم کجایی شما؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
شماره ندارم گلم ادرسش زرند کرمان هستن بعد ک رفتین زرند یه روستاهس بنام دشتخاک برید اونجا پیداش مبکنی ...

من بعد ۷ سال عاشقی یه دختری که ۱۰ سال پیش با هنسرم دوست بوده طلسم گرفته نامزدم نمیخواد صدام و بشنوه تو رو خدا شماره ای چیزی داری

منم سوالم اینه از کجا بفهمیم واسمون طلسم و دعا کردن

برودعانویس خودش میگیه اگه خوب باشه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706