2733
2739
عنوان

در مورد خدا بهم بگین ..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 44 پست

منم بشدت زندگی وحشتناک حال و روز داغونی داشتم ب خداپناه بردم ریاضت کشیدم زجرکشیدم ولی خدارو رهانکردم چندماه ادامه دادم ذره ذره خوشبختی اومد سراغم. طوری ک کم کم عاشق خدا شدم.

عاشق امام حسین شدم. 

لعنت خدا لعنت خدا لعنت خدا بردل سیاه شیطون ..درست وقتی ک عادت کردم ب عبادت. ودیگه دلیلی نداشت بجنگم و دلم خوش بود... تو وجودم رخنه کرد ناخواسته ی کاری کردم ک پشت بندش گناهه.. و من سخت تو عذابم.. درمونده م ..

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ،خدا از همه مهربانتره بهش بگو خداجونم ببخش دیگه ازت غافل نمیشم بهت قول میدم،مطمئن باش خدا دوباره درهای رحمتش رو به سمتت باز میکنه ،اما این بار سر قولی که به خدا دادی بمون ان شالله که دوباره خوشحال میشی و زندگی روی خشش رو بهت نشون میده🙏🙏

2728
2740
کار پیچیده ای قرار نیست بکنی همینکه تلاش کنی واجباتو انجام بدی و از محرملت دوری کنی راه کم کم باز ...

میشه بیای ی نگاهی هم ب پست من بندازی؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
من‌از خدا آرامش میخوام چرا نمیده نداشتن آرامش چه حمکتی داره

منم ندارم متاسفانه....همش بدشانسی تو زندگی.نمیدونم حکمتشو...ولی وقتی ازش دورم خیلی پریشانتررررم..منتظر معجزه ام هر روز

..نمیدونم شاید مقصر خودمونیم وکارهای اشتبامون

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ این درگه ما درگه نومیدی نیست صد بار اگ ...

میخواستم بنویسم باز آ.....گفتم شاید اشتباه باشه😶

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706