2703
2553
عنوان

در مورد خدا بهم بگین ..😔

374 بازدید | 44 پست

سال قبل به دلایلی تو زندگیم حالم خیلی بد بود خیلی .. به خدا پناه بردم چهار ماه زندگیم روز شب وقفش کردم نماز خوندم هر روز ناخودآگاه ب درگاهش گریه میکردم ازش کمک خواستم بهم یه خوشحالی کوچولو بده بچه ها .. ته ته نا امیدی و تنهایی بودم یه دلخوشی میخواستم ..

خدا بزرگ بود همون روزا معجزه وار غرق خوشبختیم کرد دیگه حال خیلی خیلی خوبی داشتم ..

و من ب مرور باز یادم رفت ازش دور شدم ..

نماز ول کردم .. کمتر باهاش حرف زدم .. 

یهو تو یکی از بهترین روزام همه اون خوشحالیام تبدیل شد ب غصه بی نهایت دلم گرفت ..

خیلی ناراحتم و پشیمون دلم میخواد برگردم سمتش ولی خجالت میکشم .. چیکار کنم .. 😔

دیگ نمیخوام فقط تو غصه ها ب یادش باشم..

خیلی بده حال این روزای من .. 

بگین چیکار کنم ..😔💔

دلو بزن ب دریا و برو تو بغلش

منتظرته ها

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هزار بار توبه شکستی باز بیا

یه همچین چیزی😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خجالت نداره منم مث تو تازه برگشتم کلی اتفاقای خوب داره میوفته ینی شب و روز شکرشو میکنم و اعتقادم بیشتر شده برو نمازتو بخون چن صفحه قران و توبه کن و باهاش حرفتو راحت بزن خدا توبه بندشو میپذیره بدون شک 

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2714

هر لحظه هر جا .هر وقت بری طرفش باز هم همون خداست...خیلی بزرگه .خیلی بخشنده....خیلی مهربان....گاهی دیر جواب میده باید صبور بود.گاهی چیزی ونمیده می‌دونه ندادنش بهت برات بهتره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

کار پیچیده ای قرار نیست بکنی

همینکه تلاش کنی واجباتو انجام بدی و از محرملت دوری کنی

راه کم کم باز میشه برات...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706