2733
2739
عنوان

در مورد خدا بهم بگین ..😔

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی ؟ هنوز مشهدی ؟

سلام...مرسی تو چطوری؟مزدوج شدی؟

ما فعلا مشهدیم😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
منم ندارم متاسفانه....همش بدشانسی تو زندگی.نمیدونم حکمتشو...ولی وقتی ازش دورم خیلی پریشانتررررم..منت ...

نمیدونم چی بگم منم این روزا تو زندگیم به مشکل برخورم اون همه دعا قرآن نذر و نیار نمیدونم چرا خدا جوابمو نمیده امروز گریه کردم و به خدا گفتم یادته چندوقت پیش زجه میردم و از ناچاری فرش و چنگ میزدم دل سنگ به حالم آب شد تو چرا دلت برام نمیسوزه و کاری نمیکنی😔😔😔😔😔

نمیدونم چی بگم منم این روزا تو زندگیم به مشکل برخورم اون همه دعا قرآن نذر و نیار نمیدونم چرا خدا جوا ...

بمیرم براتت..درمت میکنم.منم چندساله مشکل پشت مشکل

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
ممنون ، نه هنوز 😂 عه ! بسلامتی کار شوهرت درست شد ؟

فعلا کار آزاد رو دنبال میکنه..تا ببینیم خدا چی میخواد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
این روزا کارم شده کفر گفتن همش میگم آیا خدایی هست😔😔😔

😓😞

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
ان شالله همه چی درست میشه 😊

انشالله

2706