2737
2734
عنوان

طرزتهیه سبزی پلو

1503 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من یه دوستی دارم ک یه غذایی درست کرده بود مرغو تیکه کرده بود با سبزی و برنج درست کرده بود شما بلدین چجوریه 

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
مرغ رو تیکه کن بریز لای سبزی پلو!!!!

خسته نباشی سبزی پلورو چجوری درست کنم

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من دمی گیشنیز درست میکنه با ته انداز مرغ

طعمش عالیه

خیلییییی خوشمزه ست

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
2742
خسته نباشی سبزی پلورو چجوری درست کنم

اها

خب سبزی رو آماده بگیر 

برنج رو با سیر خورد شده بزار بجوشه

(من واسه شیش پیمانه برنج ۵۰۰-۶۰۰ گرم سبزی میریزم )

اخرش که خواستی ابکش کنی سبزی رو بریز تو قابلمه بعد بریز تو صافی

ابش که رفت دم کن

ما هم امروز ناهار سبزی پلو داشتیم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

جات خالی دیشب درست کردم

اول مرغ رو ابپز کردم بعد ریش ریش کردم.

پیاز داغ کن و ادویه بریز بعد مرغای ریش ریش رو بریز وتفت بده زعفرون و ابلیمو رو هم اضافه کن و یه استکان اب بریز تا خوب بپزه.

برنج رو ابکش کن و بعد کف قابلمه ته دیگ‌دلخواه بزار بعدش سبزی رو با برنج مخلوط کن و بعد یه لایه مرغ بزار 

همینجوری لایه لایه شبزی و برنج و مرغ

بعدم دم کن

وقتی دم کشید مخلدط کن باهم 

نوش جان

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
اها خب سبزی رو آماده بگیر  برنج رو با سیر خورد شده بزار بجوشه (من واسه شیش پیمانه برنج ۵۰۰-۶ ...

سبزی رو سرخ نکنم؟

جات خالی دیشب درست کردم اول مرغ رو ابپز کردم بعد ریش ریش کردم. پیاز داغ کن و ادویه بریز بعد مرغای ...

سبزی رو ریز خرد کردی؟

2738
سبزی رو ریز خرد کردی؟

من سبزی خشک استفاده کردم عزیزم

ولی سبزی تازه رو خرد کنید و ۲ دیقه مونده ب ابکش کردن برنج سبزی رو اضافه کنین😊

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊