2733
2734

عزیزم میشه بپرسم برا چی ای وی اف انجام دادین؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه تاپیک خوبی 

لایکم کنید 

ما هم ابن سینا پرونده داریم 

همسرم عمل واریکوسل انجام داده 

باید تا بهمن صبر کنم 

به نظرتون کدوم دکتر بهتره و موفق تر بوده ای وی افا هایی که انجام داده؟؟؟ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من شوهرم ضعیفه بهم گفته آی وی اف بارسومه انجام دادم ولی ناموفق شده

باراول انجام دادم باردارشدم تو۱۷هفته کیسه آبم سوراخ شد نفهمیده بودم بچه مرده بودتوشکمم   

باردومم رعایت غذایی نکردم کسی نبود آشپزی کنه برام شوهرم ازبیرون غذا گرفت زعفرون داخلش بوده افتاد

الان بارسومه رفتم آزمایش بتام ۲بود یعنی منفی بود دکترم گفته سه روزدیگه باز یه آزمایش دیگه بدم به نظرت ممکنه مثبت بشه

2738
من شوهرم ضعیفه بهم گفته آی وی اف بارسومه انجام دادم ولی ناموفق شده باراول انجام دادم باردارشدم تو۱۷ ...

عزیزم از زعفرون نبوده جنین تو ای وی اف خیلی وقتا ناهنجار و بخاطراین سقط میشه سقط تو ای وی اف احتمالش زیاده

منم شوهرم ضعیفه پیشنهاد میکرو دادن اما خودم شاید یکسالی به امید طبیعی تلاش کنم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد