2737
2734
عنوان

كيك هندونه ام خوب نشد 😑 + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 5071 بازدید | 56 پست
خيلي خوبه مزه ش ، فكر ميكردم رنگ بد مزه ش ميكنه ولي اصلا مزه نداشت  

راستی  موادش از کجا گرفتی؟؟رنگ غذا زدی بهش؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي خوبه مزه ش ، فكر ميكردم رنگ بد مزه ش ميكنه ولي اصلا مزه نداشت 

خوب روشم تزیین کنی عالیه البته به نظرم فقط روشو ژله بیرنگم بزنی اوکیه چون خودشقشنگه

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2728
چه جوری رنگ وسطش رو جدا ریختی ک با سبزه قاطی نشه من بلد نیستم این مدلو

كيك ساده درست كردم البته من با پودر اماده درست كردم، بعد مواد رو نصف كردمو توي ظرف جدا ريختم، نصفي سبز و نصفي قرمز، توي قالب اول سبز رو ريختم بعد قرمز

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
2740
بنظرمت رنگارو با خانه پوشش بدی بهتره. همین قرمز و سبز رو با خامه ترکیب کن و کاور کن.

اره همين كارو ميكنم دفعه بعدي ، ميخواستم مثل شكل زير در بيارم اما نشد 

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
اره همين كارو ميكنم دفعه بعدي ، ميخواستم مثل شكل زير در بيارم اما نشد 

این رنگش خیلی زیاده...فک کنم زیادم خوب نباشه دراین حد رنگ بریزی. منم یبار رنگ قرمز ریختم صورتی شد. خیلی باید بریزی که اینطوری بشه

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

ولی خوب تونستی بازم دراین حد. اینکه رنگهاش قاطی نشده. خیلی خوشگله اتفاقا یکم کمرنگه. اگرم با خامه تزیین نکردی رنگشو بیشتر بریز

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
2706