2737
2739
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 78 پست
همیشه به فکر منه ..  مثلا میدونه من روتختی میخوام هر جا ببینه به من خبر میده. تولد دخترم باشه ...

خب و شما در متقابل چجوری هستین که ایشون هم احساس صمیمیت دارن باهاتون عزیزم؟ 😉

۴تا زن داداش دارم.خدا رو شکر با هم خوبیم.هیچ کس خودشو برای اون یکی نمیگیره.همه در یک حدند.کسی خب چینی نمیکنه.بچه هاشونو نگه میدارم وقتی کار داشته باشند.اونا هم بچه های من یا خواهرمو نگه میدارند وقتی کار داشته باشیم.تو کارا به هم کمک میکنیم.هر پنج شنبه خونه ی مامانم جمع میشیم.کارای پذییرایی رو با هم تقسیم میکنیم.اصلا من وتو نداریم.کسی مریص باشه یا باردار از کمک کردن معافه.چه خواهر شوهر باشه چه عروس.از شادی اونا ما هم خوشحالیم.هیج وقتم ازشون نمیپرسیم چی خریدید کجا رفتدید.خودشو میان میگن.کلی تبریک میگیم.و خوشحالیم که تونستند چیزی که دلشون میخواسته رو خریدند.احترام ومهمترین چیز ه

😍😍😍😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ با شخصیت افرین,من مادرشوهرم واقعا بده هرجوری بهش محبت میکنم بهم بی احترامی میکنه اوایل جوابشو نمید ...

دقیقا مادرشوهر منم اینه, ولی اون جلو شوهرم بام خوبه. پشت سرم هرچی دلش میخوا پیش همه میگه, همه هم بهم میگن. بهشم ده تا فحش میدن به خاطر ذات خرابش

2728
خوشبحالت چه زن داداش خوبی اما مطمئن بلش شما هم خوبی ببین من رفتم خونه خواهرشوهرم از اول رفتم کمکمش و ...

ایشالله که منم خوب باشم براش..

اره واقعا حق داری ناراحت باشی.. چه بیشعور بوده .. اون همه محبت شما رو ندیده..

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

اده خب منم همه مراسمشون رو شرکت میکنم.. هر وقت مهمونی داشته باشه کاری به کسی ندارم خودم هر کاری ببینم هست انجام میدم.. روز تولدش حتما کادو میدم.. به بچه هاشم همینطور( البته اون هم همیشه به بچه من محبت داره) 

و میدونم تموم خوبیهاش برای خودشه.. چون برادرم خیلی اهل ابراز محبت کلامی و عملی نیست.. فقط میدونم قلبی دوستمون داره

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

عروس باید بدونه که خانواده شوهرش از خداشونه که پسرشون باهاش خوشبخت باشه

فقط از خدا میخام خوشی و خوشبختیشون رو ببینم 

گاهی که عروسمون به چیزای مهم بی توجه هست ازش ناراحت میشم ولی به روی خودم نمیارم که فضولی به حساب نیاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740

اره منم سعی میکنم همونطوری باشم.. مثلا اگه بریم خرید من یا خواهرم یا ایشون از توی مغازه به هم زنگ میزنیم من فلان جا هستم چیزی میخواهید بخرم.. گاهی عکسم میفرستیم برای هم

عروس باید بدونه که خانواده شوهرش از خداشونه که پسرشون باهاش خوشبخت باشه فقط از خدا میخام خوشی و خوش ...

البته هر خانواده ای و هر آدمی فرق میکنه من یه خواهرشوهر روانی دارم آسایش رو از کل فامیل گرفته حتی از پدر مادر خودش قطعا علاقه ای به خوب بودن زندگی بقیه نداره حتی خواهراش چه برسه به خواهرشوهر یا عروس

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عروس نداریم هنوز. مگه کدوم سمتی که خواهرشوهر نقش اساسی داره اخه من شوهرم اصلا حرف خواهراشو پشمش حساب ...

ربطی ب سمت نداره دوستم

ازونجایی ک تاحالا ابدا بدشون رو نخواستم حتی عروسیمون هم خیلی رو حرفایی ک میزنم توجه داره چ برسه خود داداشم

اینم بگم خودم سرگرم زندگی خودمم اگه نظر خواستن راهنمایی شون میکنم دخالت نه

هرجا برم خوشکل ترین و بهترین چیزارو برای عروسیمون میگیرم بعد داداشم

استارتر پرسید چ انتظاراتی دارید منم گفتم احترام خیلی مهمه. 

امیدوارم روابطتون تا ابد همینطوری قشنگ باقی بمونه❤️🌹

ممنون ..

الهی امین..🤗🤗

واقعا فکر اینکه بخواد روابطمون بد بشه دیوونه ام میکنه