2737
2734
عنوان

مادرشوهراوخواهر شوهرا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 78 پست
اگه ذره ای بی احترامی بیینم نسبت ب خانوادم مخصوصا مامانم جرررررش میدم، همین فقط بقیه ش ک میخواد کار ...

خوب خانوادت هم نباید بی احترامی کنن در ضمن عروسا حالا واسه خواهرشوهر تره هم خرد نمیکنن

تیکر تولد دختر نازنینمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به عنوان خواهرشوهر فقط میخوام داداشمو خوشبخت کنه وباهم خوب باشنو همو دوست داشته باشن همین  

چ با شخصیت افرین,من مادرشوهرم واقعا بده هرجوری بهش محبت میکنم بهم بی احترامی میکنه اوایل جوابشو نمیدادم الان با خنده جوابشو میدم , اصلا نمیدونم چرا سایمو با تیر میزنه میگه چرا پسرم براوتو خرج کنه باید برا من خرج کنه چرا برات طلا گرفته و ......,کاش همه مثل شما بودن 

فقط بچسبه به زندگیش، هی پیش ما بد برادرام رو نگه، هی ناله از مراسم هاش نکنه، هی از خانواده ما انتظار نداشته باشه، کل رفت و آمد اش با خانواده خودش نباشه حداقل پنج بار اونجا میره یه بار هم به ما سر بزنه، نمی تونه یه زنگ بزنه. هر چی می تونه و دوست داره بپوشه، بخوره، تیپ بزنه   طلا بندازه، و .... کیف هم می کنم. 

2731

من نگم از عروسمون برات که همش به ما میگه حسودیت زندگی ما رو میکشیدحالا خوبه هیچی هم ندارن همیشه هشتشون گره نهشون 

نمیدونم چه طرز فکر مسخره ای . ارزو هر خونواده ای خوشبختی بچه اش . چرا پدر ومادرم ومن حسود برادرم باید باشیم

خوب خانوادت هم نباید بی احترامی کنن در ضمن عروسا حالا واسه خواهرشوهر تره هم خرد نمیکنن

اونکه صد در صد، چون مامان خودم اصلا دخالت یا بی احترامی نداره نسبت بهشون توقع منم تو این زمینه رفته بالا 

مامانم خدایی کاریشون نداره جز محبت

شاید عروس شما برای شما اینطور باشن ولی سمت ما فرق میکنه 

یه حرف من ممکنه خیلی تاثیر داشته باشه...

در هر صورت ب من ربطی نداره زندگی اونا بی احترامی نکنه، رو چشم ما جا داره

2740

تمیز و مرتب باشه تنبل نباشه البته برا خونه خودش به شوهرش توجه کنه احترام فامیل‌های شوهرش رو داشته باشه و احترام پدر و مادر و خواهر شوهرش  خلاصه مثل خانواده خودش بدونه

خدایا آن ده که آن به 
میشه دقیقا بگی چجوری برخورد میکنه؟  اگه بیشتر جزئیات رو بگی که ما هم همونطور بشیم ممنون میشم ...

همیشه به فکر منه .. 

مثلا میدونه من روتختی میخوام هر جا ببینه به من خبر میده. تولد دخترم باشه کلی باهام همفکری میکنه که چیکار کنم و چی بخرم براش و.. زایمان کردم سه روز پیشم موند که تا اخر عمرم مدیونشم .. با اینکه خودشم دخترش دو سالش بود ولی موند و خیلییییی کمکم کرد.. هر مراسمی برای فامیل شوهرم باشه میگه اگه میبینی لازمه منم بیام( ختم .. روصه و..) خونه مامانمم همیشه با جون و دل و روی باز میاد ‌. شاید زیاد کار نکنه ( کلا مادر و پدرم از هیچکدوممون انتظار کار کردن ندارن) ولی خیلی خودمونی و راحته باهامون.. مثلا اگه بیاد اونجا و من برم براش میوه بیارم میگه بیا بشین خودم میارم .. و گاهی هم واقعا خودش میره بیاره .. توی مهمونیهامون همیشه میاد .. خیلی خوب و صمیمی.. همه فامیلمونم دوستش دارن

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
اونکه صد در صد، چون مامان خودم اصلا دخالت یا بی احترامی نداره نسبت بهشون توقع منم تو این زمینه رفته ...

عروس نداریم هنوز. مگه کدوم سمتی که خواهرشوهر نقش اساسی داره اخه من شوهرم اصلا حرف خواهراشو پشمش حساب نمیکنه چون میدونه اخلاقاشونو 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
همیشه به فکر منه ..  مثلا میدونه من روتختی میخوام هر جا ببینه به من خبر میده. تولد دخترم باشه ...

خوشبحالت چه زن داداش خوبی اما مطمئن بلش شما هم خوبی ببین من رفتم خونه خواهرشوهرم از اول رفتم کمکمش واسه غذا و و سیب زمینی سرخ کردن و ... آخر سر چون بچه کوچیک داشتم ظرفارو نشستم برگشته میگه ظرفارم که واسه سرگور بابام گذاشتین اخه ببین شعور ادمو 

تیکر تولد دختر نازنینمه