2733
2739
عنوان

ملاک های انتخاب همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 32 پست
چرا به چه دلیل طلاق؟

الان اگه یکی باشه اختلاف سنش عالی .ازدواج نکرده .اخلاق ۲۰ .ایمان عالی .تیپ و چهره خوب .مسیولیت پذیر و اهل کار .باعقل و فهم و شعور و ادب در حد عالی .اما دیپلم .شغلش متناسب رشته هنرستان .وضع مالی یه خونه کوچیک با یه ماشین درآمد بین ۳ و ۴ با اضافه کار .خونواده خوب .چه کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا به چه دلیل طلاق؟

دلیل اصلیش اینه که بی مسیولیت وبی عرصه وبچه ننه است البته من مادیات برام مهم نبود دنبال شوهر پولدار یعنی ننه بابا پولدار نبودم ولی اون چشمش دنبال پول منه و این موضوع منو اذیت میکنه 

الان اگه یکی باشه اختلاف سنش عالی .ازدواج نکرده .اخلاق ۲۰ .ایمان عالی .تیپ و چهره خوب .مسیولیت پذیر ...

یکی رو از عقل و ادب یکی رو از اعتقادات یکی رو تیپ .یکی چهره .یکی سن .یکی وضعیت ازدواج قبلی .اینامثلا تحصیلات یا درآمدشون بیشتره 

2728
الان اگه یکی باشه اختلاف سنش عالی .ازدواج نکرده .اخلاق ۲۰ .ایمان عالی .تیپ و چهره خوب .مسیولیت پذیر ...

مدرک زیاد مهم نیست البته ببین برا خودتم نباید مهم باشه ببین چرا تو رو انتخاب کرده برو پیش مشاور 

خیلی تحقیق کن چرا تاحالا ازدواج نکرده پس انداز چقدر داره هدفش از ازدواج و ارزشها تو زندگی و ... بررسی کن  یه ازدواج اشتباه خیلی دردش بیشتر از بی شوهریه انشا الله بهترین انتخاب و داشته باشی 

مدرک زیاد مهم نیست البته ببین برا خودتم نباید مهم باشه ببین چرا تو رو انتخاب کرده برو پیش مشاور  ...

به صورت سنتی معرفی شدیم به هم .اونم خیلی سخت گیره تو خانواده و اخلاق و ایمان و...با هر خونواده وصلت نمیکنه منظورمه 

و اینکه خوشش اومده چی بگم عاشق شده .تحصیلات رو اتفاقا خودش بهم گفت که براتون مهم نیست ؟

و اینکه اصلا دنبال پول بابام و اینکه از خونواده پولدار یا بی پول باشیم براش اهمیت نداره .چون اصلا از وضع مالیم خبر نداشت قرارها رو بیرون میذاشتیم 

2740
به صورت سنتی معرفی شدیم به هم .اونم خیلی سخت گیره تو خانواده و اخلاق و ایمان و...با هر خونواده وصلت ...

نمیدونم چی بگم چون من خواستگارتو نمیشناسم ولی فکر نکن نمیدونن مردا خیلی زرنگن  خیلی ،منم فکر میکردم خبر ندارن ولی از خودمون بهتر ما رو می‌شناختن  منم خیلی سخت گیر بودم نمیخوام بترسونتم ولی سخاوتشو مهک بزن خیلی هواستو جمع کن خیلی،

نمیدونم چی بگم چون من خواستگارتو نمیشناسم ولی فکر نکن نمیدونن مردا خیلی زرنگن  خیلی ،منم فکر می ...

منظورت از سخاوت چیه 

اون چیزاش عالیه .الان یه ماشین میخواد ثبت نام کنه به اسم من .درسته اون بیشتر سوار خواهد شد ولی دست و دلبازه .میگه خونه هم بخریم نصفش رو به نام شما میزنم

من به این رسیدم که همسرم اکثر ویژگی های خودمو داره

حتی ویژگی هایی که خیلی پنهانه و شاید فقط خودم میدونم

خیلی جالبه برام

یکی از دوستامم چند سال پیش میگفت

مثلا اگه دست خیر و دهنده داری، همسرتم اینطوریه

عااليه ب نظر من ....مگه سطح شعورب تحصيلات ادمه؟

اگه ميشع روش حساب ك ب عنوان تكيه گاه امن 

جواب مثبت بده چون الانا هزار جور بیماری روحی وروانی وجنسی داره مدرک با پول میشه جور کرد مشکلی نیست

فقط بعدا بگو ادامه تحصیل بده

اوکی شکر