2737
2739
عنوان

ملاک های انتخاب همسر

488 بازدید | 32 پست

به نظر شما ازدواج تو سن ۳۵ دیره 

و درسته خواستگارای مختلف میاد ولی به نظر شما چه چیزهایی رو باید کوتاه اومد .دختری که دکتراست واستاد دانشگاه ظاهر خوب .متدین .خونواده خوب و تحصیلکرده وضع مالی خوب البته نه آنچنان درکل 

باید کدوم ملاک ها رو اصل قرار بده 

سن .تحصیلات .َ

شغل .درآمد.وضع مالی .ایمان .اخلاق .شخصیت .تیپ .چهره .خانواده .وضعیت ازدواج قبلی .و...

از کدوما بهتره کوتاه بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون مهم هستن. تک به تک مهم هستن. 

اتفاقا با بالاتر رفتن سن، دیگه حساس تر و با دقت تر برخورد میکنی. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2731
2740

از لحاظ شغل و وضع مالی باید یه چیز معمولی انتظار داشته باشی نه استاد دانشگاه چون خیلی کمتر خواستگاری پیدا میشه با این شرایط و از نظر ظاهر متوسط خوبه  دنبال زیبایی نباش از نظر اخلاقی اون چیزایی که برات نهمه رو ببین داره یا نه 

یه چیزی بگم؟

نمیگم ایده ال گرا باشید.ولی از ملاک های مادیتونم خیلی کوتاه نیایید.(ملاک ها به نظر من دو دسته هستن: مادی مثل پول و شغل و زیبایی و ... و معنوی مثل اخلاق و ایمان و ...)

چرا؟

چون ازدواج هندونه دربسته ست! اگه با طرف به خیال اخلاق خوش رفتید زیر یه سقف و دیدید ای دل غافل اخلاق خوشش کجا بود؟ لااقل یه مادیاتی باشه که دلتونو بهش خوش کنید!

زندگی با یه مرد زشت بداخلاق بی پول به مراتب سخت تر از زندگی با یه مرد بداخلاق خوشگل پولداره!

از هیچ معیاریش نباید کوتاه بیاد، چون بعدا احساس خوشبختی نمیکنه. اما توقع هاش باید معقول باشه. مثلا چهره در حد خودش یا یک مقدار پایین تر باشه خوبه. وضع مالی هم از خودشون ی مقدار بالاتر یا پایین تر بود بازم عیب نداره و...