2733
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست
بچه هاشوهرم عکس خودشوباماشین عروس برام فرستاده😑

وای نههه..چه رو داره😂😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم  دقیقا منم همینو میگم اسی خودش گفت شوهرم گفته قسط دارم نگفت که شوهرم بی عرضه اس

آخه عزیزدلم هرچیزی اولویت داره ایشون به عنوان عروس اون خانواده داشته میرفته عروسی 

عروسی گرفتن مثل تولد نیست که هفته قبل بگن از سه ماه قبل شوهرش باید میذاشت کنار براش

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻
2731
اشتباه کردی عزیزم خیلی عزیزم برو معنای واژه شریک زندگیوپیدا کن...

بخداقسم اون نمیدونه معنیش چیه هیچی هیچی بهم نمیگه ازخانوادش تاریخ مراسمشون وخیلی چیزهای دیگه روپنهون میکنه جداازلباس گرفتن

بجای اینکه تو بسوزونیش اون داره تو رو میسوزونه 

بنظرم بهتره بری حتی واسه یه ساعتم که شده خودتو تو مجلس نشون بده با اینکار واسه خودت احترام میخری

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

عزیزم به ضررت شد

الان شوهرت میره مجردی اونجا می رقصه بدون تو بهش خوش میگذره   

حتما نداشته که برات نخریده ( اخه گفتی لباس هام کهنه هستند این برداشت کردم که دیگه خیلی نخ نما شدند)

وگرنه همه یکی دو دست حداقل لباس مجلسی تو کمدشون پیدا میشه ارایش صورت و مو هم که ساده خودت انجام میدادی

چرااون استراس نداشته باشه که نزدیک عروسی هیچی برازنم نگرفتم 😑

فقط میتونم بگم اشتباه میکنی نمیری.بحث شما و همسرته هیچ وقت نزار بقیه بفهمن به هر حال هرجوری نرفتنتو توجیح کنی بازم یا تو آدم بده ای یا اگه راجب شوهرت حرف بزنی شوهرتو جلوی بقیه کوچیک کردی.شاید مشکل چیز دیگس که نمیری ولی خودتو پیش بقیه ضایع نکن.از من به تو نصیحت همیشه جلوی خانواده شوهرت جوری رفتار کن که شوهرت ایده ال ترینه بحث دو نفره جاش اینجا نیس که خودتو تابلو کنی جلو فامیلاش.

2738
بخداقسم اون نمیدونه معنیش چیه هیچی هیچی بهم نمیگه ازخانوادش تاریخ مراسمشون وخیلی چیزهای دیگه روپنهون ...

یه عکس از فنجون چایی یا قهوه با بیسکوییت واسش بفرست سریع😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

😂😂😂توام ارایش کن تو خونهبراش بفرس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

عزیزم این اولشه وخود کرده را تدبیر نیست اشتباه کردی اونم از نوع محض

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍