2733
2739
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36959 بازدید | 447 پست
ببخشید ازشما به عنوان یک زن بعیده بااین طرز ادبیات صحبت کنی کاری هم به طرف مخاطبت ندارم ولی میتونی م ...

درست میگید عصبانی شدم💋🌹

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.

فک‌کنم رفت خبری ازش نی

اسی امدی تاپیک بزن بینیم چ کردی 

اگ اصفهان ساکنی بیا لباس بهت بدم عزیزم خودمم ارایشگری بلدم

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد حسود تابلوعه چشم دیدن خاهرشوهرتو‌ نداری  وگرنه هیچ زنی عروسی درجه یک بی لباس نمیمونه عروسی خاهر خودتم بود نمیرفتی؟! شده از زیر سنگم شده لباس جور میکردی میرفتی خودتو از چشم انداختی رفت

ببخشید ازشما به عنوان یک زن بعیده بااین طرز ادبیات صحبت کنی کاری هم به طرف مخاطبت ندارم ولی میتونی م ...

من دقت کردم بعضیامتاسفانه بیشتر به پست های آقایون نظرمیدن وحاضرجوابی میکنن درحالیکه میتونن ازکنارش ردبشن وچیزی ننویسن

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2740
چقد حسود تابلوعه چشم دیدن خاهرشوهرتو‌ نداری  وگرنه هیچ زنی عروسی درجه یک بی لباس نمیمونه عروسی ...

منم همینوگفتم توبدترین شرایطم باشی عروسی خواهرخودتومیری خیلی ازچشم شوهرش میفته اگه نره انشاءا...که رفته

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
گاهی اوقات سیاست یعنی خر فرض کردن خودمون..پس همیشه هم بکار بردنش قشنگ‌نیست چه بره چه نره همه یه ...

عزیزم نمیشه که چون شوهرش نگفته بریم لباس بخریم نره عروسی خواهر شوهرش چرا از اونا انتقام بگیره خودمون جای عروس بزاریم من بودم زن داداشی که روز شادیم نیاد پیشم نباشه رو دیگه میخوام چیکار همون بهتر دیگه هیچ وقت ریختشو نبینم

حالا اگه استارتر کلا هدفش بهم زدن روابط باشه دیگه اون بحثش جداس

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
بچه هامن عروسی نرفتم عروسی یه شهردیگه است ودوره حتمن بایدشوهرم منومیبردکه اونم گذاشت رفت تنهایی  ...

خودتو بدکردی.هر طور شده از کسی لباس قرض میکردی یه آرایشگاه میرفتی .به نظرم خودت نخواستی وگرنه میشد که بری

2706