2737
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست

اسی والا منم عروسی خواهر شوهرم لباس قبلمو پوشیدم .کی اخه یادشه من لباسم چه شکلی بوده...چرا خودتو بده کردی؟؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتریک سوال اگه عروسی خواهریابرادرخودت باشه وبرات لباس نخره نمیری؟من آدم دیدم پول نداشته بخره لباس ازدوست یاخواهری کسی گرفته ولی رفته چون دوست داشته باشه توی اون عروسی.

الانم دیرنشده بروآرایشگاه یک آرایش ساده بکن به همه هم میگی آرایشگاه بودم دیرتراومدم

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
اینایی که میگید پاشو برو لباس بخر وبرو ارایشگاه یه نگاه به ساعت انداختین مگه لباس مجلسی الکیه که بدو ...

دیررسیدن بهترازهرگزنرسیدنه😂😁

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
گل گفتی بخداشوهرمم عادت کرده بودبایدبه خودش میاومد

خوب ایشون الان تمام خانواده شوهر ضدش میشن اصلا شاید طرف داماد بپرسن زن داداشش کجاست باهاش آشنا بشیم میشه بگن نیومده اینم باعث خجالتی اونا میشه به نظرم میرفتی  بهتر بود 

خدایا آن ده که آن به 
2740

کاشکی از اول شرایط زندگیتو کامل توضیح میدادی.

همون اول نوشتی نرفتی عروسی.

تو چندتا صفحه بعد نوشتی خسیسه ولی برای لباس خریدن واسه من.وگرنه دوروز پیش اجیل 200تومن برا خودش خرید.

چندصفحه بعد دوباره نوشتی یه هفته مونده به عروسی بهت خبر دادن.

دوباره نوشتی خواهرش خواستگاریش بوده نگفتن.

..

کاشکی از اول کامل میگفتی که اینقدر قضاوتت نمیکردن

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

اگرم ازت پرسیدن بگو من نمیدونم والا شما پسر بزرگ کردی ولی مسئولیت پذیری یادش ندادی

من اصلا خبر نداشتم عروسیه انقد غریبم که دیگه بود و نبودم فرق نداشته برا شما که

بعد هم من نباید فکر عروسی خواهر شوهرم باشم که شوهرم باید خودش بفکر باشه که منم باید اماده بشم

اومده دو سه روز مونده به مجلس تازه به من گفته منم گفتم خیلی دیره خیلی ناراحت شدم ولی گفتم باشه عیب نداره پول بده یه لباس بخرم بلاخره من عروس خانوادم فامیل خودمونم هیچ جلو فامیل دامادتون آبرومند باشه گفت ندارم

گفتم باز عیب نداره قبلیا رو میپوشم چاره نیست یه پولی بده یه رنگ بخرم تو خونه بذارم گفت ندارم

باز کسری لوازم ارایشو از یکی میگرفتم اونجا ولی با سیبیل و ابرو میومدم بدتر ابرو ریزی برای خودتون بود دیدم نباشم بهتره

انقدم غصه خوردم ولی خب گفتم وقتی خودش به خواهرش ارزش نمیذاری آبروی خانوادش مهم نیست براش بره پنجاه هزار حداقل پول قرض کنه من دیگه حرص چیو بخورم. هرکی هم بپرسه بهش همینارو میگم فک نکنن مشکل از منه مشکل از تربیت شماست

لطفا درخواست دوستی ندید

کارت پنجاه و پنجاه خخخ اول اینکه خوب کردی عروسی خاهررشوور باید از عروس بهتر باشی دوما روضه بخون گریه کنیم چون از این به دبعد همین آش همین کاسه میگه نمیخرم از خاهرم که عزیزتر نیست نریم خخخ

زنونه .مردونه جداست .فکرنکنم عدم حضورمواصلن اقامتوجه بشه😑

حتما میشه شک نکن هرکی ببینتش خاله عمه خانوادش میپرسن پس زنت کو اخر مجلسم همه با خانواده میرن دنبال عروس اقا باید تنها سرشو بندازه بیاد تازه اگه جلوشو نگیرن که وایستا توضیح بده

لطفا درخواست دوستی ندید
اگه زیاده برو بگیر چرا عصر جمعه بجای کنار زن بودنت تو نی نی سایت لای زنها داری میلولی؟! کسی ت ...

ببخشید ازشما به عنوان یک زن بعیده بااین طرز ادبیات صحبت کنی کاری هم به طرف مخاطبت ندارم ولی میتونی مثل ده ها نفرخانم که تواین تاپیک هستن خودتو به ندیدن بزنی عوض اینکه  جواب بدی ودهن به دهن بشی  و بگی لای زنها میلولی اصلا برازنده شخصیت یک خانم نیست