2733
2734
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4812 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت به شوهرش بگم تو جمع چرا اندروید نمیخری منم برات فیلم بفرستم زنت خیلی چیزا برای شوهرم میفرسته ...

اوه ن بابا نگی تو جمع ی همچین چیزی 

این قضیه خیلی حساسه مخصوصا ک چیز نامربوطی ام ندیدی باید خیلی محتاط عمل کنی ک کسی چیزی رو مستقیم برداشت نکنه داستان شه باید غیر مستقیم بفهمونی 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2728
وااای چ جاری تومخی داری توووو . خداصبرت بده 

خیلی هر شب تیپ میزنه تو اوج نداری و بدهکاری شدید میره خونه مادرشوهرم ما بچه دار نمیشیم شوهرمم میره به هوای بچش دلم خون شده

شوهرم باهاش خوبه هرشب میره خونه پدرشوهرم اونجا همو میبینن اگه بگم بهش دعوام میکنه

خب پس بیخیال اعصابتو بهم نریز الکی فقط هرچتدوقت یع بار نگاه کن پیاماشونو ک دیگ خیلی صمیمی نشن😑

2740
به خودم چیزی نمیفرسته اشکال نداره من حساسم بنظرت

خب مشخصه از تو بدش میاد توهم ب شوهرش بفرس ب خودش نفرست...

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
اسی واقعا سوال منو ندیدی؟     پرسیدم زودتر از شما ازدواج کردن؟

عقدش اره اما عروسیش دیرتر یه بار اون یکی برادرشوهرم به داداشم گفته همین جاریم از روزی که اومده زندگیمون خراب شده بخاطر رفتاراش تیپ زدناش رفتارش

به نظرت به شوهرش بگم تو جمع چرا اندروید نمیخری منم برات فیلم بفرستم زنت خیلی چیزا برای شوهرم میفرسته ...

نه این کارو نکن اینطوری ممکنه بقیه راجع به اون و شوهرت قضاوتای سنگینی بکنن و زندگی اونو خودتو خراب کنی اگه ایکارو بکنی دیگه کل خونواده تا همیشه فک میکنن حالا چیا که بین اینا نبوده و بیشترین ضرر رو مودت میکنی و ممکنه شوهرتم بدتر زده بشه ازت.اگه فک میکنی باید به کسی بگی به نظرم به خود جاریت بگو.با زبون نرم بهش بگو که خوشت نمیاد پیام بده به شوهرت

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
نمیگه حسودی یا شاید بگه چیز خاصی نیس

نه بهش بگو اینکه با من سرده و ب تو پیام میده یعنی بی احترامی ب من بهش بگو ی جوری رفتار کنه ک حد خودشو بدونه زنیکه بعدم اگه دیدی شوهرت جبهه گرفت بگو خیلی هم خوبه اگه اینقد اوپن مایندی منم با برادر شوهرم اس بازی کنم

خیلی هر شب تیپ میزنه تو اوج نداری و بدهکاری شدید میره خونه مادرشوهرم ما بچه دار نمیشیم شوهرمم میره ب ...

الهیییی بگردم . ایشالا زود زود صاحب ی بچه ی نازبشی ک شوهرت سرگرمش بشه 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2706