2733
2734
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4810 بازدید | 185 پست
خیلی اوایل اصرار میکرد بیا حالا دیگه نمیگه بیا پدرشوهرم‌ زنگ میرنه میگه دلم برات تنگ شده بیا اما من ...

برو عزیزم؛ شوهرت کینه میگیره ازت 

البته خودت یه ساله نرفتی؛ بسنج ببین بری بهتره یا نه؛ ازتجربه ت کمک بگیر

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
من خیلی ولخرجی نمیکنم اون هرماه چندتا مانتو چندتا شال باورکن هرهفته یه رنگ مو الان بدهی بالا اوردن ا ...

صد در صد کارشون اشتباه هست .

اما شما درکل زیاد حساسیت به خرج ندید .

بعضیا کلا نسبت به جاری حس خوبی ندارن ، شاید شما خوب باشید اما ایشون بهتون حس خوب نداشته باشن و خیلی ارتباط نگیرن باهاتون .

اما با همسرتون مشکلی نداشته باشن و گاهی پیام رد و بدل بشه .

شما خیلی حساسیت نشون ندید و بیشتر با همسرتون وقت بذاریدو صمیمی بشید ، تا خودشون اگر جاریتونم چیزی گفت باهاتون در میون بذارن .

ان شاءالله همیشه شاد و خوشبخت باشید

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد در صد کارشون اشتباه هست . اما شما درکل زیاد حساسیت به خرج ندید . بعضیا کلا نسبت به جاری حس خوبی ...

ممنون از وقتی که گذاشتید سبک شدم باهاتون حرف زدم پاینده باشید

ممنون از وقتی که گذاشتید سبک شدم باهاتون حرف زدم پاینده باشید

خواهش میکنم ، حتما هم دوباره با خونواده همسرتون رفت و امد کنید ، چون همین رفت و امد نکردن خودش ممکنه از نظر همسرتون از سر حسادت به نظر بیاد ، نمیدونم ، ولی بنظرم کاری به جاریتون نداشته باشید و بیشتر با سیاست زنانه مشکلاتو حل کنید .

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤
2728

من اگه جای شمابودم به شوهرم میگفتم دوس ندارم باهاش اینقدرصمیمی باشی به جاریمم رونمیدادم چه معنی داره وقتی بامن صمیمی نیس باشوهرم صمیمی باشه اگه میخوادبایدباهردومون رابطه داشته باش وگرنه هم هیچ

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤