2733
2739
همه اطرافیانم میگفتن طبیعی خوبه منم به دکترم گفتم میخوام طبیعی زایمان کنم  برام خیلی راحت بود ز ...

اونکه آره.زود بلند میشی.ولی خب اون شدت از درد موقع زایمان واینکه پایینت بخیه بخوره و خطراتی که طبیعی واسه جنین درشت داره واسه من ترسناک بوده همیشه🤕ولی عمل خیلی شیک و مجلسی میری دراز میکشی بچتو درمیارن میدن بغلت.ولی خب تا یک سال شکمت بیحسه و تا دوماه نزدیکی ممنوعه و چیزسنگین هم نباید بلندکنی.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه اطرافیانم میگفتن طبیعی خوبه منم به دکترم گفتم میخوام طبیعی زایمان کنم  برام خیلی راحت بود ز ...

پسر من بالای ۴ کیلو بود خواهر😦جرو واجر میشدم.شانس آوردم رحمم بازنشد بردنم عمل.بسلامتی😊

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عزیزم من خونریزیم فقط تو بیمارستان یکم شدید بود اونم چون فشار میدادن. تو خونه از نواربهداشتی های کو ...

نه🤕منو اصلا فشار ندادن.فکرکنم تو اتاق عمل فشارداده بودن🤔خونریزی من شدید بود.بخاطرش یه روز بیشتر نگهم داشتن.تا ۳ ماه هم خونریزی داشتم😥آخرش رعگفتم دکتر دارو داد.بعد ۳ ماه هم هرماه پریود شدم.

2738
نه🤕منو اصلا فشار ندادن.فکرکنم تو اتاق عمل فشارداده بودن🤔خونریزی من شدید بود.بخاطرش یه روز بیشتر نگ ...

عه چه بد.برامن 2 بار شکممو فشار دادن.درد داشت ولی وقتی خالی میشد خیلی سبک میشدم.

Biomedical Engineering
چند هفته بودین   معاینه هم میکردن  

۴۱ هفته بودم افزایش وزن ناگهانی داشتم بستری شدم.۱۶ بارمعاینه کردن🤕۱۲ ساعت نگهم داشتن و آمپول فشار زدن.دوزشو بردن بالا هردومون داشتیم ازدست میرفتیم.یهو احساس گیجی کردم یهد دیدم دکترها ریختن سرم و اکسیژن و مانیتور وصل کردن گفتن نفس بکش.یه ان اس تی دیگه هم به شکمم وصل کردن.ضربان قلب بچم اومده بود رو ۷۰😢دیدن نمیتونم آمپولو تحمل کنم نزدن.تا شب نگهم داشتن رحمم فقط ۲ سانت بازشد.بردنم عمل.واسه طبیعی خیلی اذیت میکنن.آخراش دکتر واسه کمک به زایمانم اومد دست کرد مخاط دهانه رحممو کند که راحتتر بازبشه.ولی نشد.رفتم عمل.یعنی وقتی گفتن پاشو بریم عمل میخواستم تا اتاق عمل پرواز کنم😇😄😄😄

۴۱ هفته بودم افزایش وزن ناگهانی داشتم بستری شدم.۱۶ بارمعاینه کردن🤕۱۲ ساعت نگهم داشتن و آمپول فشار ز ...

زایمان اولتونه به خاطر اون تلاش کردن طبیعی بشه   من سزارین دوممه 

عه چه بد.برامن 2 بار شکممو فشار دادن.درد داشت ولی وقتی خالی میشد خیلی سبک میشدم.

نمیدونم واسه منو چرانکردن.آخه خیلی شدید بود خونریزیم.وقتی گفتن بلندشو راه برو با وجود اینکه ۴ تا نوارواسم گذاشته بودن باز خون از پاهام سرازیر شد🙈

زایمان اولتونه به خاطر اون تلاش کردن طبیعی بشه   من سزارین دوممه

آره.خاک برسرها.بچم خیلی درشت بود.اگه رحمم باز هم میشداصلا نمیتونستم بزایمش.وقتی دکتراومد منو ببینه گفت تو میخواستی اینو طبیعی بزایی؟😲

شماکه راحتی.عمل میشی.