2733
2734
پسر من ۴کیلو بود راستی سزارین کردی الان میتونی راه بری یا بشینی 

سزاین نشستنش راحته.بلندشدنش ستمه😣

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من ۴کیلو بود راستی سزارین کردی الان میتونی راه بری یا بشینی 

بله تو خود بیمارستان بعد 12 ساعتی که باید دراز میکشیدم بعد بی حسی کلا نشسته بودم و راه رفتم. 

خیلی از دکترم راضی بودم خونم که اومدم سریع رفتم حمام و به بخیه هام آب زدم خدارو شکر همه چیز عالی بود

Biomedical Engineering
2728
گلم از اسم گل پسرت راضی هستی اخه منم بین آیهان ویهان رادین گیر کردم نمیدونم کدوم بزارم 

اره راضیم اسم قشنگیه شما کی زایمان میکنی

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
اها من طبیعی بودم خیلی برام راحت بود همیشه از سزارین میترسیدم

ترس نداره.از طبیعی راحتتره.پایینت سالمه😜فقط واسه بلند شدن نیاز به کمک داری.البته من قلقشو پیداکرده بودم خودم مامیشدم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2740
۴ام دی ماه وقت عمله دیگه بستگی به بیمارستان داره دولتی ها به این راحتی عمل نمیکنن 

من دولتی سز شدم.عالی بود عملش ولی خب تا دق ندن نمیبرن عمل.

ترس نداره.از طبیعی راحتتره.پایینت سالمه😜فقط واسه بلند شدن نیاز به کمک داری.البته من قلقشو پیداکرده ...

همه اطرافیانم میگفتن طبیعی خوبه منم به دکترم گفتم میخوام طبیعی زایمان کنم  برام خیلی راحت بود زودم سرپاد شدم 

ترس نداره.از طبیعی راحتتره.پایینت سالمه😜فقط واسه بلند شدن نیاز به کمک داری.البته من قلقشو پیداکرده ...

عزیزم من خونریزیم فقط تو بیمارستان یکم شدید بود اونم چون فشار میدادن.

تو خونه از نواربهداشتی های کوچیک استفاده میکنم مثل روزای 3 یا 4 پریودی در اون حد خونریزی دارم .شمام همینطوری بودی؟

Biomedical Engineering
۴ام دی ماه وقت عمله دیگه بستگی به بیمارستان داره دولتی ها به این راحتی عمل نمیکنن 

انشالله  هم خودت هم بچت سالم باشید  منم ۱۲روزه زایمان کردم