2733
2739
عنوان

نامزدم میگه از کسی توقع نداشته باش مگه گدایی؟؟🙁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2732 بازدید | 189 پست

اسی عکس خودتم بذار 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم اگه وضع مالیتون خوبه به خواهرت بگو بخره هوایی برات بفرسته منت کسیو نکشی یا با هر وسیله دیگه بف ...

اخه خونواده من هیشکی اونجا نیس ،پدر شوهرم خیلی اونجا پولداره ،کل خونوادش اونجاس فقط شوهر من واسه تحصیلاتش ترکیه بود بعد ازمن خوشش اومد منو گرفت😬😬😬،شوهرم میگه نتونسته بیاره میگه اشکال نداره ده تا واست می‌خرم 🙁

اسی کی عکس گذاشتی ک من ندیدم🙄🙄🙄🙄

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2740
اخه خونواده من هیشکی اونجا نیس ،پدر شوهرم خیلی اونجا پولداره ،کل خونوادش اونجاس فقط شوهر من واسه تحص ...

پس عزیزم ناراحت نباش خدا شوهرتو حفظ کنه همون برات کافیه اگه خانواده شوهرت خوب بودن شوهرت بد که خیلی بد بود 

راستی یه خواننده دارین من چند وقته درگیر کلیپشم 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
شوهرت هم مال افغانستانه ؟

ن اونم متولد اینجاست چن سالی اونجا بوده بعد رفته ترکیه برا تحصیل الانم ک با من نامزده و ...دنباله کاره اینجا اگه گیر نیاره میریم ترکیه 

گر دل ندهی تن بدهی یه قسمتش میگه 

بعد میگه همه جای دنیا برای زن ارزش قائلند جز کشور من که زن رو میت به حساب میاره

-خدا

وای چه نازی شبیه سحر قریشی هستی 

الکی نبوده شوهرت عاشقت شده خودت ماشالله خیلی نازی عزیزم 

-خدا
اهاااا اون ،منم اسمشو یادم رفته ولی میدونم کیو میگی😬😬😬

واقعا اینقدر کم برا زناشون ارزش قائلند ؟ 

وای کلیپشو دیدم حالم خراب شد خیلی دلم سوخت برا زناش 😥

-خدا
2706