2737
2734
عنوان

نامزدم میگه از کسی توقع نداشته باش مگه گدایی؟؟🙁+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2731 بازدید | 189 پست
گذاشتم عشقم دیدی؟؟

اره گلم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربونت مرسی😘😘اره دیگه بیشتر تو حنا بندون ،عروسامونم با دوماد ست میپوشه،بعدشم اینکه همه چ دختر چ پس ...

اسی جون الان شما ایرانو وطن خودت میدونی یا افغانستان.آخه یه دوست افغانی داشتم ولی تو ایران بدنیا اومده و زندگی میکنه و کارت ملی هم داشت.همش آهنگ های وطن رو خیلی دوست داشت ولی من هیچ وقت نفهمیدم تو ذهنش ایران میاد یا افغانستان.روم نشد ازش بپرسم😅

2731
2738
اسی جون الان شما ایرانو وطن خودت میدونی یا افغانستان.آخه یه دوست افغانی داشتم ولی تو ایران بدنیا اوم ...

والا از بچگی انقد ب ما گفتن افغانی افغانی ک آدم تو ذهنش خودبخود میاد ک ب اینجا تعلق نداره،من ک خودمو اران افغانستانی میدونم عزیزم ،چون بما شناسنامه نمیدن ،کارت هویت داریم،و از هیچکودوم از چیزای دولتی ک شما ها دارین ما نداریم و خیلی زیاد محدودیم،مثلا ب ما گواهینامه نمیدن تا پاسپورت نداشته باشیم و اونم کلی شرایط برای خودش داره....یارانه نداریم و خیلی چیزای دیگه...وقتی اینجوری باشه شمام باشیخودتو ایرانی میدونی؟؟؟