2733
2734

سلام خوبین قبل از هر چیزی بگم شوهر من خیانت کرد بهم اونم جنسی اونم با دوتا زن صیغه بعد فهمیدن فقط انکار کرد و هرگز پشیمون نشد یا اقرار به اشتباهش نکرد بخاطر خانواده اینا مجبور شدم بهش یه فرصت بدم با اینکه راضی نبودم ولی دنبال آتو بودم که بتونم جدا بشم هفته پیش با چند نفری بخاطر یه کاری رفتن قم منم رفتم خونه بابام یکشنبه مادربزرگم فوت کرد بگذریم از بی احترامی هاش که تو تاپیک قبلیم هست داییم دیروز تو تهران مراسم گرفته بود و ما از شهرستان رفتیم تهران با اینکه دوست نداشتم شوهرم بیاد ولی بابام اوردتش شب خونه دایی کوچیکم بودیم خوابیده بود گوشیشو برداشتم دیدم روز قبلش به دختره زنگ زده بود چون شمارشو داشتم و چند روز قبلش که نبودم باز بهش زنگ زده بود منم ازرو گزارش تماس عکس انداختم و گوشی رو گذاشتم کنارش این واقعا دیگه برام قابل بخشش نیست من میدونم و مطمئنم که در آینده هم بهم خیانت میکنه الان نمیدونم همینجا قهر کنم و دیگه نرم خونم یا اینکه برم خونه و اونجا دعوا راه بندازم و برگردم تازه مامان مادرم فوت کرده نمیدونم موقعیت مناسبی هست تازه اینم بگم بابام هر چی میگم و هر بهونه ای میارم همه گندهای که زده رو میگم باز پشتم نیست برت جدائی نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا بهم کمک کنید الان چیکار کنم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین شوهر منم خیانت جنسی و عاطفی کرده من خونه بابامم دارم جدا میشم

اما بهت یه توصیه دارم

خونتو ترک نکن بمون خونه و تقاضای مهر کن

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
@مامان0مرسانا   بیا اینجا 🤣🤣🤣🤣

ارامش جون اینجا کجاست😰

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

کلا در این جور مواقع سه تا راه میمونه

یک اینکه بری باهاش زندگی بکنی و حرص بخوری

دو اینکه بری باهاش زندگی بکنی ولی بی خیال بشی یعنی عشقشو تو قلبت بکشی

و سه اینکه طلاق بگیری

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
وسط غم مردم نخند دوست عزیز

وا من با اون کاربر که تگش کردم شوخی داشتم سر یه موضوعی، خودشیرین نباشیم😊😊

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706