2733
2734
عنوان

به مشورت خانم های باتجربه شدیدا نیازمندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 96 پست
بله عزیزم اگه خدا قبول کنه ولی ادامه این زندگی ایمانمو ضعیف کرده و باعث شده به خیلی چیزا شک کنم تهش ...

قربونت برم نگو این حرفارو 

ان‎شاءالله خدا برات فرجی حاصل میکنه

از یه مشاور حاذق کمک بگیر ببین چطوری میتونی پدرت رو راضی بکنی

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
منظور 10 روز 15 روزه هس تا مراسم تموم شه

برام دعا کنید خسته ام واقعا

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم نگو این حرفارو  ان‎شاءالله خدا برات فرجی حاصل میکنه از یه مشاور حاذق کمک بگیر ببین ...

والله نمیدونم چی میگه امروز کلی حرف زدم گفتم نمیمونم اینبار برم مهرمو اجرا می زارم تهش یا جدا میشم یا میذارم میرم یا خودمو می کشم یکم نرم شد نمیدونم دیگه چی بشه چند روز دیگه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
والله نمیدونم چی میگه امروز کلی حرف زدم گفتم نمیمونم اینبار برم مهرمو اجرا می زارم تهش یا جدا میشم ی ...

باش حرف زدی

میدونم خیلی برات سخت بود اما همچنان ظرفیتتو حفظ کن اجازه  به شیطون نده خودکشی حرف شیطونه ن خدا

2728
باش حرف زدی میدونم خیلی برات سخت بود اما همچنان ظرفیتتو حفظ کن اجازه  به شیطون نده خودکشی حرف ...

اون همه حرف زدم تهش باز شوهرمو دید کلا نظرش عوض شد

کی نظرش عوض شد

بابام الان اومد اینجا بابامم جلو شوهرم هر چی از دهنش در اومد بهم گفت چیکار کنم😭😭😭