2733
2734
عنوان

خیانت در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3428 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته بگم خیلی پشیمونه و میگه تکرار نمیکنم قول داده موندم چکار کنم

بشین سر زندگیت 

سخته اما سخت تر از بعد از طلاق با یک بچه آوارگی هست

خداروشکر که پشیمونه

زندگی گذشت باید داشته باشی

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
از کجا مطمئنی ک در اون حد نبوده؟

والله من کلی پیامکشو که نشون میده صیغه کرده و رابطه داشته و صداشو ضبط کردم و شنیدم که دست زد به بدن زنه میذارم جلو چشماش فقط انکار میکنه و قسم و خدا و پیغمبر که من کاری نکردم در حالی که من مطمئنم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2728
ببخشید یعنی چی خودتو مقصر میدونی یعنی ما وسیله لذت جویی و بکن بکنشونیم هروقت نبودیم بره هل بده تو یه ...

آروم باش عزیزم

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
2738
اصلا نمیشه با یه جمله ی اینطوری نظر داد بستگی داره تکرار بشه یا نه بستگی داره تو چقد بتونی ببخشی ...

بنظرتون کسی که لذت بودن در کنار یه زن هرزه رو داره آیا میتونه به یه زن فقط راضی بشه ایا کسی که لذتش رفته زیر دندونش خیلی کم پیش میاد که ترک کنه 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
بنظرپ مردی ک تو چت لاس میزنه اگه زمان داشته خیانت جنسی هم کرده 

من مطمئنم که شوهرم رابطه جنسی داشته شک ندارم 

بنظرتون کسی که لذت بودن در کنار یه زن هرزه رو داره آیا میتونه به یه زن فقط راضی بشه ایا کسی که لذتش ...

ببین شوهر خود من حتی تو مجردیشم با یه دختر در حد چت نبوده چه برسه به الان

یعنی مطمئنم که میگما 

ولی الان تو این تاپیک نظری که میدی واسه یه کسی تو این شرایطه

و نمیشه بگی خب حالا که خیانت کرده طلاق بگیر

بعدشم در کل باید مردو ساپورت کنی 

نباید بگی ولش کن این کبریت بی خطره

ولی باز هر کی یه نظری داره

چجور واتشو ریکاوری کردی؟؟؟؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
منم تو بارداریم به سرم رفت.

چجور؟؟؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706