2733
2734
عنوان

خیانت در بارداری

3428 بازدید | 93 پست

کار شوهرم زنجان بود و جایی واسه موندن من نبود منم باردارم مجبور شدم دوماهی بیام خونه مادرم .الان که بعد دوماه برگشته واتس اپشو ریکاوری کردم فهمیدم با همکارش بهم خیانت کرده دو روز مونده به زایمانم موندم چکار کنم از یه طرف میگم مقصر خودمم چون بعد سقط باردار خیلی خیلی کم باهاش نزدیکی کردم یا میشه گفت نکردم از یه طرفم اونو مقصر میدونم موندم سر دوراهی تروخدا کمکم کنید😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ توجیهی واسه خیانت آدما نیست

ولی به هر حال نباید همه چیو فدای بچه کنی

من خودم هیچ از شوهرم غافل نشدم

حتی ۴ روز بعد زایمان

اینطوری خودم آرامش داشتم

ببخشید انقد واضح میگم شایدم واقعا غیر انسانی باشه ولی نظر شخصیه من اینکه مردو همیشه باید با کمر خالی بفرستی بیرون

2738
البته بگم خیلی پشیمونه و میگه تکرار نمیکنم قول داده موندم چکار کنم

تا چه حد بوده خیانتش?

بهش فرصت بده شاید تکرار نکرد واقعا

بگو باید جبران کنی و اینا

پیش یه وکیل هم برو محکم کاری کن تعهد بگیر ,

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببخشید یعنی چی خودتو مقصر میدونی یعنی ما وسیله لذت جویی و بکن بکنشونیم هروقت نبودیم بره هل بده تو یه سوراخ دیگه ،، یعنی هروقت اوناهم نتونستن مابریم خیانت ، بارداری ک بارداری داری بچه اونو حمل میکنی ، پست کثافط ،ببخشید اعصابم ریخت بهم

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند
2706